Jump to content
Smul&Sons

Kupię skrzynki na piwo - Warszawa

Recommended Posts

 

Może głupie pytanie:) ale gdzie w kauflandzie w Warszawie Ci się to udało? I możesz napisać jak to wygląda technicznie?:) bierzesz skrzynke I np 4 piwa I idziesz z nią do kasy?? Mają je na stanie kasowym I nie robią problemów?:) Pytam bo ostatnio zaliczylem żabkę, mały sklepik i skup złomu z ogłoszenia na olx i wszędzie lipa. Na złomie wyszły, w żabce nie mają na stanie więc nie mają jak wbić, w sklepiku kaucja 15 zl ale bardzo niechętnie a jak uslyszeli że chce tylko kilka piw do niej to w ogóle odpuścili.... W Tesco z kolei nie ma skrzynek na sklepie wystawianych....

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Tesco wbij się na czas doposażania półek, wtedy kratki leżą luzem na dziale piwnym i obsługa nie robi problemów jak bierzesz kratę i jedno piwo w butelce zwrotnej ;). Spróbuj też w okolicy akademików, ja tak w Rzeszowie przez dłuższy czas kupowałem kraty bez najmniejszego problemu - studenci kupują piwa w butelkach zwrotnych, ale rzadko je zwracają, stąd nadmiar krat w sklepie (odkupowałem po cenie kaucji, czyli 8 zł/sztuka).

Edited by gr000by

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Kauflandzie w Piasecznie jest tak, że bierzesz skrzynki i przy kasie nie robią żadnych problemów, warunek jest jeden - musisz kupić cokolwiek, żeby można było Ci wystawić paragon i na niego nabić skrzynki. Może to być nawet zapalniczka czy cukierek. :P

Znajomy brał ostatnio w piaseczyńskim auchan, nie dopytywałem, czy musiał coś kupić, ale wiem, że też nie robili kłopotów. Jeśli skrzynek nie ma wystawionych to zapytaj się jakiegoś pracownika na dziale, pewnie trzymają na magazynie, przy okazji będziesz mógł się dowiedzieć, jak to wygląda w tym konkretnym sklepie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo jak u kolegi Jeziera sprawa ma sie w Carrefourze Reduta na Ochocie, skrzynki bez problemu - kaucja 10zł

Skrzynki na butelki 0.33 steine (czerwone, sygnowane łomżą) możesz poprosić, żeby znajomy sklep piwny wziął Ci z hurtowni. Wiem, że hurtownia na Pradze takimi dysponuje i kosztują 8zł za sztuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auchan: skrzynki po 8zł, ostatnio kupione 12 skrzynek naraz, więc no problemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...