Skocz do zawartości
Smul&Sons

Kupię skrzynki na piwo - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie możesz w Kauflandzie kupić za 8 zł za skrzynkę ? Ostatnio brałem przy okazji zakupów 

Edytowane przez morfitru75

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może głupie pytanie:) ale gdzie w kauflandzie w Warszawie Ci się to udało? I możesz napisać jak to wygląda technicznie?:) bierzesz skrzynke I np 4 piwa I idziesz z nią do kasy?? Mają je na stanie kasowym I nie robią problemów?:) Pytam bo ostatnio zaliczylem żabkę, mały sklepik i skup złomu z ogłoszenia na olx i wszędzie lipa. Na złomie wyszły, w żabce nie mają na stanie więc nie mają jak wbić, w sklepiku kaucja 15 zl ale bardzo niechętnie a jak uslyszeli że chce tylko kilka piw do niej to w ogóle odpuścili.... W Tesco z kolei nie ma skrzynek na sklepie wystawianych....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Tesco wbij się na czas doposażania półek, wtedy kratki leżą luzem na dziale piwnym i obsługa nie robi problemów jak bierzesz kratę i jedno piwo w butelce zwrotnej ;). Spróbuj też w okolicy akademików, ja tak w Rzeszowie przez dłuższy czas kupowałem kraty bez najmniejszego problemu - studenci kupują piwa w butelkach zwrotnych, ale rzadko je zwracają, stąd nadmiar krat w sklepie (odkupowałem po cenie kaucji, czyli 8 zł/sztuka).

Edytowane przez gr000by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Kauflandzie w Piasecznie jest tak, że bierzesz skrzynki i przy kasie nie robią żadnych problemów, warunek jest jeden - musisz kupić cokolwiek, żeby można było Ci wystawić paragon i na niego nabić skrzynki. Może to być nawet zapalniczka czy cukierek. :P

Znajomy brał ostatnio w piaseczyńskim auchan, nie dopytywałem, czy musiał coś kupić, ale wiem, że też nie robili kłopotów. Jeśli skrzynek nie ma wystawionych to zapytaj się jakiegoś pracownika na dziale, pewnie trzymają na magazynie, przy okazji będziesz mógł się dowiedzieć, jak to wygląda w tym konkretnym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak u kolegi Jeziera sprawa ma sie w Carrefourze Reduta na Ochocie, skrzynki bez problemu - kaucja 10zł

Skrzynki na butelki 0.33 steine (czerwone, sygnowane łomżą) możesz poprosić, żeby znajomy sklep piwny wziął Ci z hurtowni. Wiem, że hurtownia na Pradze takimi dysponuje i kosztują 8zł za sztuke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki ...  spróbuję z tym Kauflandem jeszcze ...  Z listy sugerowabych powszechnie miejsc, to jedyne którego nie sprawdziłem.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auchan: skrzynki po 8zł, ostatnio kupione 12 skrzynek naraz, więc no problemo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi