Skocz do zawartości

I Konkurs o Puchar Piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej kategorii piwa były bardzo wyrównane. Zerknijcie na miejsca 2 i 3 gdzie sędziowie praktycznie identycznie oceniali. Uważam, że poziom był wysoki :tort:

 

Zestawienia punktowe już zamieszczone http://www.piwo.org/2010/04/wyniki-1-konursu-o-puchar-piwo-org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jestem zadowolony z piątego miejsca, bo widziałem w moim piwie sporo błędów

jak będę drugi raz robił monachijskie ciemne to poprawię kilka rzeczy :tort:

czy metryczki jakieś jeszcze będą? czy jak niczego nie dostałem to sędziowie nie zrobili żadnych notatek przy moim piwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cieniutko - 16. (przedostatnie miejsce). W sumie to wiedziałem, że Munich Dunkel to nie jest, bo był to cienkusz po porterze. :beer: W dodatku już niemal z rokiem na karku, ale przedostatniego miejsca się nie spodziewałem. Także gratuluję wszystkim co są wyżej. :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 14-te miejsce, więc też bez rewelacji. Co ja mógłbym zarzucić swojemu Dunkelowi? Był zdecydowanie za młody (trochę ponad miesiąc w butelkach) i chmielony w górnym zakresie, ale ogólnie było smaczne, więc wysłałem :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr, nie przejmuj się. Poprostu frekwencja była zbyt duża :beer:

Mój dunkel - 6 miejsce. Zmieściłem się, jak liczyłem, w pierwszej dyszce. Mało tego - jest to czołówka drugiej połowy pierwszej dychy :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cieniutko - 16.
Mój dunkel - 6 miejsce

Patrząc na te wyniki' date=' to się cieszę, że chociaż jestem na plusie :beer:[/quote']

Wydaje się, że komisja od MD oceniała znacznie ostrzej niż BBA. No chyba, że konkursowe MD były faktycznie gorsze od BBA.

Edytowane przez jkocurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr, nie przejmuj się. Poprostu frekwencja była zbyt duża :ble:

Mój dunkel - 6 miejsce. Zmieściłem się, jak liczyłem, w pierwszej dyszce. Mało tego - jest to czołówka drugiej połowy pierwszej dychy :beer:

Infam, jestem lepszy od Ciebie. Jestem PIERWSZY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W drugiej dziesiątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cieniutko - 16. (przedostatnie miejsce). W sumie to wiedziałem, że Munich Dunkel to nie jest, bo był to cienkusz po porterze. ;) W dodatku już niemal z rokiem na karku, ale przedostatniego miejsca się nie spodziewałem. Także gratuluję wszystkim co są wyżej. :beer:

Ja gratuluje wszystkim bo byli wyżej :ble:

ps nie przypuszczałem że to piwo jest aż takie złe?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cieniutko - 16. (przedostatnie miejsce). W sumie to wiedziałem, że Munich Dunkel to nie jest, bo był to cienkusz po porterze. :ble: W dodatku już niemal z rokiem na karku, ale przedostatniego miejsca się nie spodziewałem. Także gratuluję wszystkim co są wyżej. :beer:

Czy to miał być test dla jury?

Jeżeli tak to zdaliśmy egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy piwosze i piwoszki,

 

powiedzcie mi proszę kto jest zainteresowany receptura na Munich Dunkel (3cie miejsce), bo się zastanawiam czy w ogóle ją gdzieś publikować.

 

pozdrawiam

Michał 'bzk' Grzelczak

Kilka postów wcześniej dori prosiła medalistów o podesłanie jej receptur w celu zamieszczenie w wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis już mam. Przepraszam za opóźnienia, jak tylko znajdę chwilę, to obiecuję że wrzucę wszystkie udostępnione receptury do wiki :) Od Elroya wiem, że wyświetleń receptur jest bardzo dużo, więc chyba warto je promować w tej formie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Jako, że minął mi już termin nadsyłania nagród pragnę poinformować, że w pierwszych dniach tygodnia zostaną rozesłane puchary, dyplomy i zestawy podarunkowe. Niestety człowiek uczy się na błędach. Puchary które zamówiłem, okazały się w rzeczywistości niegodne wręczenia (chińszczyzna straszliwa) i musiałem zamówić nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką małą dygresję. Na WWP piłem piwo anteksa, które zajęło ostatnie miejsce. To było bardzo przyzwoite, choć za jasne jak na ten styl piwo. Także jeśli nasze dwa piwa były ostatnie, no to poziom był naprawdę wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką małą dygresję. Na WWP piłem piwo anteksa, które zajęło ostatnie miejsce. To było bardzo przyzwoite, choć za jasne jak na ten styl piwo. Także jeśli nasze dwa piwa były ostatnie, no to poziom był naprawdę wysoki.

Kolor nie był oceniany. Potwierdzam, że poziom był na prawdę bardzo wysoki. Oceniałam w tej kategorii, i mogę powiedzieć, że nie było piwa które miałoby ewidentne, rażące wady jak np. infekcja. Zapamiętałam jednak 3 piwa które zdecydowanie wyróżniały się na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.