Skocz do zawartości

I Konkurs o Puchar Piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

LOGO-kkpo.jpg

Niezmiernie miło nam zaprosić wszystkich piwowarów do przystąpienia do 1 Konkursu o Puchar Piwo.org (PPO), który odbędzie się 17 kwietnia 2010r w Brennej podczas Zlotu.

 

Przewidzieliśmy dwie kategorie konkursowe

 

Belgian Blond Ale http://www.wiki.piwo.org/index.php/Belgian_Blond_Ale

Munich Dunkel http://www.wiki.piwo.org/index.php/Munich_Dunkel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Wszyscy którzy uwarzyli a przypadkowo zapomnieli się zgłosić, przypominam o drobnym niepozornym linku do rejestracji ;)

http://www.piwo.org/2010/01/i-konkurs-o-puchar-piwo-org/

 

W związku z kilkoma pytaniami informuję, że można przywieźć piwo osobiście na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy przypadkowo uwarzyli a zapomnieli się zgłosić przypominam o drobnym niepozornym linku do rejestracji ;)

http://www.piwo.org/2010/01/i-konkurs-o-puchar-piwo-org/

 

W związku z kilkoma pytaniami informuję, że można przywieźć piwo osobiście na zlot.

A wysyłka kiedy i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym momencie mamy 20 zgłoszeń od piwowarów. Proszę koniecznie pakować już piwa i wysyłać :) (nie dotyczy osób dostarczających piwo osobiście na Zlot :) ).

Od poniedziałku rozpocznę kodowanie piw (cóż za nazwa :)) , więc na skrzynkę mailową otrzymacie metryczkę potwierdzającą odbiór i przygotowanie ich do Konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera, Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha, choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera' date=' Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)[/quote']

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha, choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)

Ale pomyśl jaki wstyd dla mnie jak prawda wyjdzie na jaw i okaże się, że dori kwasy warzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera' date=' Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)[/quote']

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha, choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)

Przekonałeś mnie :) Kwas to nie jest, ale jakieś takie dziwne. W każdym bądź razie raczej członkowie jury struć się nie powinni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera' date=' Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)[/quote']

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha' date=' choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)[/quote']

Przekonałeś mnie :) Kwas to nie jest, ale jakieś takie dziwne. W każdym bądź razie raczej członkowie jury struć się nie powinni :)

I to jest obywatelska postawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też długo się biłem z myślami... Wysyłać dunkela, czy sobie darować.

Wyszedł mi zbyt słodki. Coś jeszcze mi tam przeszkadza ale nie powiem co.

Jak będzie w pierwszej dyszce to dobrze.

Chodziło mi jednak o udział, zabawę i "frekwencję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobnie. Grunt to dobra zabawa.

Oczywiście, że jest tak jak mówi Pieron - Konkurs to zabawa na luzie i tak należy do tego podchodzić :)

 

Wszystkie piwa które wysłaliście dotarły całe i zdrowe. Żadnych uszczerbków na ich zdrowiu - leżą już w tym momencie bezpiecznie w skrzynkach, opisane i zakodowane.

 

Poniżej zestawienie piw i uczestników. To zrzut z mojego arkusza, ale myślę, że sprawa jest czytelna. :D

 

of25ht.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.