Jump to content

I Konkurs o Puchar Piwo.org

elroy
 Share

Recommended Posts

LOGO-kkpo.jpg

Niezmiernie miło nam zaprosić wszystkich piwowarów do przystąpienia do 1 Konkursu o Puchar Piwo.org (PPO), który odbędzie się 17 kwietnia 2010r w Brennej podczas Zlotu.

Przewidzieliśmy dwie kategorie konkursowe

Belgian Blond Ale http://www.wiki.piwo.org/index.php/Belgian_Blond_Ale

Munich Dunkel http://www.wiki.piwo.org/index.php/Munich_Dunkel

• Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

Wszyscy którzy uwarzyli a przypadkowo zapomnieli się zgłosić, przypominam o drobnym niepozornym linku do rejestracji ;)

http://www.piwo.org/2010/01/i-konkurs-o-puchar-piwo-org/

W związku z kilkoma pytaniami informuję, że można przywieźć piwo osobiście na zlot.

Wszyscy którzy przypadkowo uwarzyli a zapomnieli się zgłosić przypominam o drobnym niepozornym linku do rejestracji ;)

http://www.piwo.org/2010/01/i-konkurs-o-puchar-piwo-org/

W związku z kilkoma pytaniami informuję, że można przywieźć piwo osobiście na zlot.

A wysyłka kiedy i gdzie?

• 3 weeks later...

W tym momencie mamy 20 zgłoszeń od piwowarów. Proszę koniecznie pakować już piwa i wysyłać :) (nie dotyczy osób dostarczających piwo osobiście na Zlot :) ).

Od poniedziałku rozpocznę kodowanie piw (cóż za nazwa :)) , więc na skrzynkę mailową otrzymacie metryczkę potwierdzającą odbiór i przygotowanie ich do Konkursu.

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera, Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha, choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera' date=' Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)[/quote']

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha, choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)

Ale pomyśl jaki wstyd dla mnie jak prawda wyjdzie na jaw i okaże się, że dori kwasy warzy :)

Nie wiem, czy Coderowi nie chodziło już o konkretne liczby, tzn ile jest piw zgłoszonych do każdej z kategorii.

Jeżeli tak, to jutro podam.

Możliwe :rolleyes:

Jeśli jeszcze można to chyba zgłoszę swojego Munich Lagera' date=' Blond Ale jakieś kiepskie mi wyszło :)[/quote']

Przekonałeś mnie :) Kwas to nie jest, ale jakieś takie dziwne. W każdym bądź razie raczej członkowie jury struć się nie powinni :)

Dori frekwencję trzeba zrobić. Ja wysłałem swojego Municha' date=' choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji). Pomyśl jaka to będzie satysfakcja dla jakiegoś młodego adepta sztuki piwowarskiej jak pokona dori czy kopyra. :)[/quote']

Przekonałeś mnie :) Kwas to nie jest, ale jakieś takie dziwne. W każdym bądź razie raczej członkowie jury struć się nie powinni :)

I to jest obywatelska postawa. :)

Ja też długo się biłem z myślami... Wysyłać dunkela, czy sobie darować.

Wyszedł mi zbyt słodki. Coś jeszcze mi tam przeszkadza ale nie powiem co.

Jak będzie w pierwszej dyszce to dobrze.

Chodziło mi jednak o udział, zabawę i "frekwencję".

Mi podobnie. Grunt to dobra zabawa.

Oczywiście, że jest tak jak mówi Pieron - Konkurs to zabawa na luzie i tak należy do tego podchodzić :)

Wszystkie piwa które wysłaliście dotarły całe i zdrowe. Żadnych uszczerbków na ich zdrowiu - leżą już w tym momencie bezpiecznie w skrzynkach, opisane i zakodowane.

Poniżej zestawienie piw i uczestników. To zrzut z mojego arkusza, ale myślę, że sprawa jest czytelna. :D

of25ht.jpg

Ja wysłałem swojego Municha, choć liczę najwyżej na 3 miejsce (przy słabej frekwencji).

Taaa... słaba frekwencja?

Byle miejsce w dziesiątce się udało wywalczyć. :D