Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalne drożdże do grodziskiego - czy o tym już było na forach?............

Było' date=' wiele razy.[/quote']

Witajcie

 

troche OT - ale musze po czasie dopytac, bo nie zauwazyłem wcześniej odpowiedzi'

 

jacer - masz na myśli drożdże do Koelscha?

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacer - masz na myśli drożdże do Koelscha?

 

pzdr

flood

Grodzisk miał wychodowane swoje unikatowe drożdże, które prawdopodobnie przepadły wraz z likwidacją browaru. Podobno ktoś, gdzieś ma zamrożone.

 

 

Koelschowe używamy, bo są czyste w smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Niestety nie będę mógł tego słuchać. Czy może to ktoś nagrać i udostępnić?

Audycje archiwalne są tutaj.

 

W poprzednich dwóch odcinkach w piątek i w poniedziałek też było o piwie. Sporo bzdur, ale ogólny wydźwięk pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadze tylko mała szpileczkę. :) Mówimy 10 gramów, a nie gram. Tak samo jak amperów, voltów, herzów, kilogramów. :)

Też mam z tym czasem problem. Pewnie działa tu naturalna tendencja do skracania, przecież nikt nie mówi "poproszę 5 kilogramów ziemniaków", tylko "poproszę 5 kilo ziemniaków". Od kilo już niedaleko do gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coś padło chyba w radiozet. Nie można ściągać nawet starych archiwalnych plików.

Najważniejsze, że w eter poszła nazwa naszej stronki. Już miałem kilkanaście telefonów i listów elektronicznych o potwierdzenie adresu stronki. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coś padło chyba w radiozet. Nie można ściągać nawet starych archiwalnych plików.

Najważniejsze, że w eter poszła nazwa naszej stronki. Już miałem kilkanaście telefonów i listów elektronicznych o potwierdzenie adresu stronki. JK

Dzięki Ci Panie, wszyscy się cieszymy :beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie, to tłumaczy dzisiejsze oblężenie strony :beer: . W maksymalnym momencie było ponad 800 odwiedzających online samo forum. Później już nie byłem w stanie dostać się do statystyk ze względu na obciążenie.

 

Poniżej mały wykresik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, żeby posłuchać :/ Może problemy wynikają z faktu, że za dużo osób chce ściągnąć ten plik :)

Wena Twoje zdrowie Twoim wyśmienitym piwem :beer::beer::) wygląda na to, że zainteresowałeś warzeniem masę ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.