Jump to content
dori

media a piwowarstwo domowe

Recommended Posts

No proszę. Dori znów w Dzienniku Zachodnim. Tym razem w dodatku cieszyńskim. Co za popularność. Tylko pozazdrościć.

No cóż, Dori zasze była gwiazdą na naszym forum, a że Nasza gwiazda rozbłysła to glośnio o niej w mediach. I bardzo dobrze i oby tak dalej.

Ps pewnie będzie jeszcze głośniej i niech tak będzie!

Co za popularność. Tylko pozazdrościć.

Kiedyś mówiło się, że o człowieku powinni napisać w gazecie tylko jeden raz, gdy zamieszczą nekrolog. W innych wypadkach to źle świadczyło o człowieku. Ale to było dawno ;);)

W Food Service piśmie branżowym dla HoReCa, w rubryce Wokół baru, artykuł dori pt."Piwna nisza". Przekrojowy, głównie o stylach piwa oraz zdrowotnych aspektach picia piwa, dla nas nihil novi, dla laików myślę, że interesujący. Brawo dori. :)

O piwowarstwie domowym raptem wspomniane, ale wypowiadają się luminarze naszej domowo-piwowarskiej sceny (Kopyr i nasz nieoceniony elroy) -> http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,8931027,Nawarzyles__To_wypij_.html

Kopyr mianowany wiceprezesem PSPD przebija się do mediów niczym taran. :lol:

Może i nie o piwowarstwie domowym, ale o zdrowotności, i zaletach złotego napoju. :lol:

Nie zuważyłem wątku o piwie na odchudzanie, gdzie Szoop007 już o tym napisał.

Nipotrzebne dublowanie.

Edited by ro_y

O piwowarstwie domowym raptem wspomniane, ale wypowiadają się luminarze naszej domowo-piwowarskiej sceny (Kopyr i nasz nieoceniony elroy) -> http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,8931027,Nawarzyles__To_wypij_.html

Kopyr mianowany wiceprezesem PSPD przebija się do mediów niczym taran. :D

A dlaczego mianowany, chyba raczej wybrany. To zabrzmiało, jakby mnie w czarnej teczce z Warszawy przywieźli. :):lol::lol:

Mianowany wiceprezesem w tym artykule. Z takim tytułem to można podbić świat. :lol:

I od razu my wszyscy czujemy się poważniej, nie jak jacyś trolle upaprani młótem, z paluchami klejącymi się od brzeczki, z których śmieją się dzieci sąsiadów. Przynajmniej ja się czuję poważniej. :)

"Mamy własne stowarzyszenie, z oficjalnym zarządem i prezesami - i nie zawahamy się go użyć!"

Mianowany wiceprezesem w tym artykule. Z takim tytułem to można podbić świat. :D

Przynajmniej wiedzą z kim tańczą. :)

Swoją drogą, zaznaczałem, że proszę o możliwość zerknięcia przed opublikowaniem, żeby uniknąć baboli, ale pani Sonia, mimo zapowiedzi, że oczywiście, niestety nie skorzystała. Ze skutkiem opłakanym. Cóż dobrze, że nazwiska nie przekręcili. :lol: Z tymi głównymi nagrodami, już trochę fantazja poniosła.

na wypadek, gdy ktoś z szacownego grona nie czytał Forbes między kolejnymi warkami

To jest dobre (podkreślenie moje):

Gru­pa Żywiec właśnie wprowadza na rynek piwo Brackie w odmianie pale ale. Warzone jest podobno zgodnie z domową recepturą, przy użyciu czterech słodów z Nie­miec, specjalnego szczepu drożdży ze Stanów Zjednoczonych oraz dwóch rodzajów chmielu z Polski. Leżakuje przez 40 dni. Smak ocenią konsumenci, choć z pewnością na pierwszy rzut oka coraz trudniej będzie im odróżnić piwa z małych browarów od koncernowych produkcji podszywających się pod produkcję chałupniczą.

To jest dobre (podkreślenie moje):

Grupa Żywiec właśnie wprowadza na rynek piwo Brackie w odmianie pale ale. Warzone jest podobno zgodnie z domową recepturą, przy użyciu czterech słodów z Niemiec, specjalnego szczepu drożdży ze Stanów Zjednoczonych oraz dwóch rodzajów chmielu z Polski. Leżakuje przez 40 dni. Smak ocenią konsumenci, choć z pewnością na pierwszy rzut oka coraz trudniej będzie im odróżnić piwa z małych browarów od koncernowych produkcji podszywających się pod produkcję chałupniczą.

wczoraj robiłem zakupy w Strzegomiu , z rozmowy z miłą panią wynikało że żywiec bierze b.duże ilości słodu

więc te cztery słody z niemiec hmm , ach ta prasa ;)

wczoraj robiłem zakupy w Strzegomiu , z rozmowy z miłą panią wynikało że żywiec bierze b.duże ilości słodu

akurat do BPA było sprowadzane z Niemiec, więc się nie napinaj. :rolleyes:

Warzone jest podobno zgodnie z domową recepturą, przy użyciu czterech słodów z Niemiec,

to o niemieckich słodach to jest a propos warzenia piwa Doroty a nie normalnej produkcji.