Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutny hicior :/

FAKT,21.10.2010

 

Wielki sukces domowego piwa!

ŚLĄSK Mieszkanka beskidzkiego Pogwizdowa sama opracowała rewelacyjną recepturę piwa.Długo warzyła aromatyczny napój w domowym zaciszu,a gdy wreszcie przedstawiciel Brackich Browarów Zamkowych w Cieszynie spróbował chmielowego trunku,był zachwycony.Dlatego niedługo rozpocznie się jego produkcja.Dzięki temu smacznym piwem będą mogli raczyć się wszyscy mieszkańcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha!

Znaczy się miało miejsce coś o czym zawsze żartuję przy okazji konkursów. Miejsca przyznano i dyplomy wydrukowano jeszcze przed rozpoczęciem konkursu.

Haha, ale pocisnęli. Rzetelność reporterska (sam dziś doświadczyłem czegoś w tym klimacie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się miało miejsce coś o czym zawsze żartuję przy okazji konkursów. Miejsca przyznano i dyplomy wydrukowano jeszcze przed rozpoczęciem konkursu.

No to z pyszna teraz mają się ci, co powątpiewali w spisek wokół sprawy GCh, który został zdemaskowany w wątku o KPD 2011 -> http://www.piwo.org/forum/p71623-01-11-2010-21-00-36.html#p71623 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem dlaczego doszukujecie się spisku w tym że Dori wygrała??? Panowie musicie się pogodzić z tym że kobieta wygrała... w czerwcu 2011 macie szanse się odegrać... Zazdrościcie sławy czy też kasy??? a jaka kasa to pewnie przeczytacie w jakieś gazecie:cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku mało co jest napisane, ale w Festiwal Piwowarów 2011 / IX Konkurs Piw Domowych - spekulacje jest tego ogrom. Dodam, że miałem już coś pisać na ten temat głupich spekulacji dla kogo jest GC, ale odpuściłem gdyż nie mam zamiaru karmić trola.

Jeśli to są jaja to powiem szczerze że dla obecnego GC czyli Dori pewnie nie jest to sytuacja do śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że każdy dobry żart ma swój koniec... bo po pewnym czasie staje się nudny i mało przyjemny...

Jak mawia marszałek Jurek żarty powinny być krótkie.

 

Dla rozładowania atmosfery polecam przypomnienie tego kultowego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.