Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba to zarejestrować!

Nie będzie mi dane obejrzeć "na żywo".

Jutro powinno być dostępne na stronie: http://dziendobrytvn.plejada.pl/2010-10-22' date='kalendarz.html[/quote']

Nigdzie nie mogę znaleźć :( pomóżcie, albo niech ktoś to wrzuci na youtube.

Już jest:

http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,39090,news,,1,,podroznik_kulinarny_domowe_piwo,aktualnosci_detal.html

 

Edit: najpierw wrzuciłem a potem obejrzałem - to chyba jakiś ciąg dalszy bo mówią, że "cały proces pokazaliśmy..." i nie ma już Dori. :(

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. :) A ja już zdążyłem wysłać maila do ddtvn z pytaniem czy to będzie dostępne w sieci. :(

 

Dori brawo! Super wyszło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mama i piwowarka wypadłaś super ! Brawo! :( Pogwizdów dzięki Tobie stał się najbardziej rozpoznawaną wsią w Polsce. Gmina powinna Ci wypłacić co nieco za promocję :(

Teraz w Pogwizdowie ceny gruntu wzrisną a chcialem tam zamieszkać.

Ciekaw jestem ile osób chciało by tam zamieszkać po sukcesie Dori? Ponoś ciekawe piwa pojawiły się w sklepach a mało kto popija jakieś tam TYSKIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,39090,wideo,,210415,podroznik_kulinarny_domowe_piwo,aktualnosci_detal.html

 

 

hehe Dori mam dokładnie taki sam gar :(

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Dori!! Mimo, że miałem nastawione nagrywanie, to i tak posadziłem żonę przed telewizorem, żeby pilnowała i w odpowiednim momencie zawołała mnie z pracy. Wyszło super. Nie tylko Pogwizdów powinien być dumny z Dori, ale całe Podbeskidzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się czepiam, więc UWAGA!

 

Zawsze wydawało mi się że warka ma niesprecyzowaną ilość litrów.

Zgadza się, ja też warką nazywam nastaw, ale zazwyczaj przelicza się do 20l, więc mogę przyjąć, że ostatnio zrobiłem dwie warki :(

 

Dori, bardzo dobry materiał, kamera Cię lubi i tak na luzie przedstawiłaś domowy wyrób piwa, że naprawdę przyjemnie się oglądało. Szkoda, że nie podszkoliłaś tego pomocnika jak się nalewa piwo :(

Swoją drogą przydało by się nakręcić podobny filmik, pokazujący (może w przyspieszonym tempie), że domowe warzenie nie jest niczym skomplikowanym. Taki filmik umieścić w necie i w zamian za linki na piwo.org umieścić link do niego na innych forach, lub stronach.

Ludzie domowy wyrób piwa kojarzą z pędzeniem bimbru, aparaturą i nielegalnością. Nie zdają sobie sprawy, że pierwsza udana warka to krok do zmiany ich spojrzenia na piwo jako produkt i sposób jego spożycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no jest super. Nie znoszę TVN-u, tego pokazywacza obrazków, ale tym razem prawie nie ma się do czego przyczepić.

 

Nie wiem czy zauważyliście - piwowarów można traktować jako subkulturę, bo mają własne pismo! Jak to brzmi!

 

I mój bon mot o Michaelu Jacksonie wydostał się w Polskę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie to obejrzałem i nie wiem kto ruszył ten stół, że piwo się przewróciło. Komisji sejmowej nie będziemy powoływać, ale podtrzymuję to, że wyszło super.

Umknęło wszystkim, że w Dzienniku Zachodnim dzisiaj znowu był kolejny wywiad z DORI na temat piwa domowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.