Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, Dori zasze była gwiazdą na naszym forum, a że Nasza gwiazda rozbłysła to glośnio o niej w mediach. I bardzo dobrze i oby tak dalej.

 

Ps pewnie będzie jeszcze głośniej i niech tak będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za popularność. Tylko pozazdrościć.

Kiedyś mówiło się, że o człowieku powinni napisać w gazecie tylko jeden raz, gdy zamieszczą nekrolog. W innych wypadkach to źle świadczyło o człowieku. Ale to było dawno ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W Food Service piśmie branżowym dla HoReCa, w rubryce Wokół baru, artykuł dori pt."Piwna nisza". Przekrojowy, głównie o stylach piwa oraz zdrowotnych aspektach picia piwa, dla nas nihil novi, dla laików myślę, że interesujący. Brawo dori. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O piwowarstwie domowym raptem wspomniane, ale wypowiadają się luminarze naszej domowo-piwowarskiej sceny (Kopyr i nasz nieoceniony elroy) -> http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,8931027,Nawarzyles__To_wypij_.html

 

Kopyr mianowany wiceprezesem PSPD przebija się do mediów niczym taran. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie o piwowarstwie domowym, ale o zdrowotności, i zaletach złotego napoju. :lol:

Nie zuważyłem wątku o piwie na odchudzanie, gdzie Szoop007 już o tym napisał.

Nipotrzebne dublowanie.

Edytowane przez ro_y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O piwowarstwie domowym raptem wspomniane, ale wypowiadają się luminarze naszej domowo-piwowarskiej sceny (Kopyr i nasz nieoceniony elroy) -> http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,8931027,Nawarzyles__To_wypij_.html

 

Kopyr mianowany wiceprezesem PSPD przebija się do mediów niczym taran. :D

A dlaczego mianowany, chyba raczej wybrany. To zabrzmiało, jakby mnie w czarnej teczce z Warszawy przywieźli. :):lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowany wiceprezesem w tym artykule. Z takim tytułem to można podbić świat. :lol:

 

I od razu my wszyscy czujemy się poważniej, nie jak jacyś trolle upaprani młótem, z paluchami klejącymi się od brzeczki, z których śmieją się dzieci sąsiadów. Przynajmniej ja się czuję poważniej. :)

 

"Mamy własne stowarzyszenie, z oficjalnym zarządem i prezesami - i nie zawahamy się go użyć!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowany wiceprezesem w tym artykule. Z takim tytułem to można podbić świat. :D

Przynajmniej wiedzą z kim tańczą. :)

 

Swoją drogą, zaznaczałem, że proszę o możliwość zerknięcia przed opublikowaniem, żeby uniknąć baboli, ale pani Sonia, mimo zapowiedzi, że oczywiście, niestety nie skorzystała. Ze skutkiem opłakanym. Cóż dobrze, że nazwiska nie przekręcili. :lol: Z tymi głównymi nagrodami, już trochę fantazja poniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
na wypadek, gdy ktoś z szacownego grona nie czytał Forbes między kolejnymi warkami

To jest dobre (podkreślenie moje):

Gru­pa Żywiec właśnie wprowadza na rynek piwo Brackie w odmianie pale ale. Warzone jest podobno zgodnie z domową recepturą, przy użyciu czterech słodów z Nie­miec, specjalnego szczepu drożdży ze Stanów Zjednoczonych oraz dwóch rodzajów chmielu z Polski. Leżakuje przez 40 dni. Smak ocenią konsumenci, choć z pewnością na pierwszy rzut oka coraz trudniej będzie im odróżnić piwa z małych browarów od koncernowych produkcji podszywających się pod produkcję chałupniczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre (podkreślenie moje):

 

Grupa Żywiec właśnie wprowadza na rynek piwo Brackie w odmianie pale ale. Warzone jest podobno zgodnie z domową recepturą, przy użyciu czterech słodów z Niemiec, specjalnego szczepu drożdży ze Stanów Zjednoczonych oraz dwóch rodzajów chmielu z Polski. Leżakuje przez 40 dni. Smak ocenią konsumenci, choć z pewnością na pierwszy rzut oka coraz trudniej będzie im odróżnić piwa z małych browarów od koncernowych produkcji podszywających się pod produkcję chałupniczą.

wczoraj robiłem zakupy w Strzegomiu , z rozmowy z miłą panią wynikało że żywiec bierze b.duże ilości słodu

więc te cztery słody z niemiec hmm , ach ta prasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj robiłem zakupy w Strzegomiu , z rozmowy z miłą panią wynikało że żywiec bierze b.duże ilości słodu

więc te cztery słody z niemiec hmm , ach ta prasa ;)

akurat do BPA było sprowadzane z Niemiec, więc się nie napinaj. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warzone jest podobno zgodnie z domową recepturą, przy użyciu czterech słodów z Niemiec,

wczoraj robiłem zakupy w Strzegomiu , z rozmowy z miłą panią wynikało że żywiec bierze b.duże ilości słodu

więc te cztery słody z niemiec hmm , ach ta prasa ;)

to o niemieckich słodach to jest a propos warzenia piwa Doroty a nie normalnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.