Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat zapiski Dori, Weny ,Pierona, Bieloka, Codera i paru innych znamienitych piwowarów są najlepszą nauką, inspiracją i zachętą do tworzenia swoich nowych warek.

Twoje zapiski Pieronie , szczególnie te pierwsze z dodatkowymi uwagami są naprawdę pomocne dla początkujących.

Ja osobiście lubię jak do przepisu są dodane notatki w sprawie smaku i ewentualnych przyszłych zmian w warce.

 

p.s. zapomniałem o "moich przemyśleniach" Jejskiego, to jest coś od czego człowiek powinien zaczynać lektury do snu :)

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak bardzo mi miło, że oprócz mnie ktoś jeszcze je czyta :) Niestety wpisów chyba będzie coraz mniej...

No Dori nie bądż taka skromna.Mi się wydaje że każdy czyta twoje zapiski.

Więc nie przestawaj pisać. :) dużo się można w nich nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sięgam pamięcią do czasu gdy receptur po Polsku było prawie nic, a właśnie wtedy zaczynałem przechodzić z gotowych zestawów na własne kombinacje. Dori i jej dziennik był dla mnie bardzo konkretnym elementarzem piwowarstwa. Co prawda w tym czasie było na forum jeszcze kilka wątków z zapiskami piwowarów ale praktycznie martwych. Dorotka nauczyła mnie jak się warzy piwo. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :) Aż się człowiekowi znów chce warzyć i pisać :) Niestety ostatnio nie wyrabiam z czasem :)

 

Mam nadzieję że brak czasu nie spowoduje że nie będzie można wpaść na pyszna kawę do Pogwizdowa :/

Dobrze wiesz, że wszyscy piwowarzy są u nas mile widziani i na pogaduchy przy kawie zawsze się czas znajdzie, więc zapraszam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety nie każdy ma warunki warzyć w domu piwo.

Za to dobrze że małe browary zaczynają mieć swoje 5 minut. Mam w lodówce jeszcze dwa piwa na H, jak będę miał napad masochizmu, to je zmęczę. Moje niestety się jeszcze gazuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://finanse.wp.pl/kat,61158,title,Polskie-piwa-nawet-sterylizuja,wid,12772924,wiadomosc.html?ticaid=1b18b

 

Znalazłem takie coś. Jeśli dubluje to przepraszam i proszę o wycięcie :D

 

edit elroy: było, więc łącze z odpowiednim wątkiem.

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tempo bardzo duże, ale takie są wymogi telewizji. Na pewno nikt w tym czasie się nie nauczył warzyć piwa, ale reklama piwowarstwa domowego dobra. Z nalewaniem tego piwa na antenie był mały niewypał, ale czego można sie spodziewać po amatorach.

DORI było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to zarejestrować!

Nie będzie mi dane obejrzeć "na żywo".

Jutro powinno być dostępne na stronie: http://dziendobrytvn.plejada.pl/2010-10-22' date='kalendarz.html[/quote']

Nigdzie nie mogę znaleźć :( pomóżcie, albo niech ktoś to wrzuci na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.