Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Dalszy ciąg audycji piwowarskich :) w Radiu Zet.

Do pobrania z ich strony oraz tu:

http://wyslijto.pl/plik/9whhe358sk

audycja z 08.05.2009 (kilka opinii od Dzwoniących, info o blokowaniu sprzedaży piw z niektórych browarów, browarze w Zwierzyńcu oraz przepisy z piwem w roli głównej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jutro (24 maja) w Antyradiu, od 12 do 14 będzie audycja Pawła Lorocha poświęcona domowemu warzeniu piwa.

Kiedyś był w październiku-chyba dwa lata temu, w Bierhalle Katowicach i było online.

Ale o domowym nie było a tylko parę razy wspomniał o restauracyjnych browarach. Kiedyś też pisałem maila, ale nic nie odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie można tą audycję później gdzieś posłuchać. W tym czasie wybieram się pojeździć na rowerze po czeskich ścieżkach, więc niestety nie będę miała możliwości posłuchania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eterze już leci i oczywiście nagrywam :)

 

Hm:/ No chyba nie od początku mam wrażenie. Ciekawe dlaczego...

Nagrywasz całość czy tylko co gadają?

Rozumiem' date=' że dasz później ściągnąć?[/quote']

Tylko to co rozmawiają. Jak się skończy wrzucę gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pogoda pokrzyżowała mi plany rowerowe' date=' więc słucham :)[/quote']

A co u CIebie pada?

Ja właśnie drożdże zadałem i idę na koło zrobić parędziesiąt km.

Też miałam zrobić parędziesiąt kilometrów wyruszając rano, ale zanosiło się na deszcz i koledzy się rozmyślili :) Teraz się rozchmurzyło więc może jeszcze coś pojeżdżę....

Dobrze, ze Tomek nagrywa, to będzie można posłuchać całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, audycja na żywo ma swoje prawa. Nie mogłem się za bardzo rozwinąć, wiele rzeczy musiałem tylko po łebkach liznąć, wiele odpuścić. Ale cóż, to nie ja prowadziłem, to nie mój program. Musiałem się dostosować.

Szkoda, że nie miałem możliwości zapodania adresów róznych serwisów, ale to nie moja wina. Jest to radio komercyjne, ma swoje wymagania. Szkoda, że byla to audycja niedzielna, a nie sobotnia. W sobotę trwa 4 godziny, byłoby łatwiej.

Dziękuję wszystkim, którzy słuchali. Przepraszam wszystkich, którzy byli zdegustowani moimi wypowiedziami lub mają jakieś niedosyty. Był to mój pierwszy występ radiowy i trema nieco mnie zżarła. Było chyba słychać :)

Ale naprawdę sporo osób słuchało, przyszło naprawdę dużo maili. Jeśli choć kilka osób dzięki temu zacznie swoją przygodę z piwowarstwem domowym, to warto było się wygłupić.

Pozdrawiam i wasze zdrowie :)

Edytowane przez angasc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze, choć moja żona stwierdziła - że zaraz przywalisz PL - słyszała poirytowanie w Twoim głosie, z powodu, na co i ja zwracam zawsze uwagę przy audycjach PL - nieustannego przerywania wypowiedzi. Jemu w zasadzie czasem wystarcza, że rozmówca zaczyna odpowiadać - i juz leci z nowym pytaniem. No taka niestety uroda PL, zwłaszcza z jego dziwną manierą w głosie, nie mówiąc o wyjątkowym onanizmie własnym głosem.

 

Było dobrze.

Choc fakt że proporcje muzy, reklam i audycji nienaturalne.

 

pozdrawiam

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm:/ No chyba nie od początku mam wrażenie. Ciekawe dlaczego...

Spoko, było od początku. Być może odniosłeś takie wrażenie dlatego, że przed wejściem na antenę zaczęliśmy rozmowę i na antenie nastąpił jakby ciąg dalszy. Teraz, po czasie, odnoszę wrażenie że można było inaczej to rozegrać. Podobnie, jak i całą audycję. Tylko że mój wpływ na jej kształt był mniej niz mizerny. Ale cóż, poszło.

Poza tym zapewniam Was wszystkich, że Paweł to naprawdę fajny gość. I nawet On nie ma zbyt wielkiego wpływu na ramówkę. Może jakieś drobne przesunięcia, rzędu kilkunastu sekund. I niewiele więcej. Nie jestem do końca zadowolony z tej audycji. Chciałem przekazać o wiele więcej. Ale ani Paweł ani ja nie mogliśmy zrobić nic poza tym, co zostało zrobione.

Ważne jest to, że o piwowarstwie domowym usłyszało kilkanaście, a może kilkaset tysięcy ludzi. Ich opinie na temat polskich piw często były na tyle skrajne, że nawet ja, forumowy łobuz i wichrzyciel :), nie odważe się ich zacytować publicznie. Jeśli choć mała część słuchaczy podejmie temat, to było warto. A jeśli słuchali tego przedstawiciele wielkich producentów, to tym lepiej. Być może podejmą jakieś działania dla dobra miłosników piwa. Czego i Wam i sobie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie słyszałem audycji' date=' ale ELROY coś obiecał to chyba usłysze. JK[/quote']

No właśnie Elroy... czekamy. :)

Wrzuca się, jeszcze z 5 minut :)

 

edit: "mieli" plik serwer youtube, więc jeszcze moment. Wracam za 20 minut i może już będzie :)

edit2: eeee, skasowali mi od razu, bo plik trwa zbyt długo. Chciałem ładnie :) Leci na wrzuta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.