Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Fuj:

http://finanse.wp.pl...,wiadomosc.html

 

Edit: pomyliłem tematy, z piwowarstwem domowym to nie ma nic wspólnego.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jednak wydaje, że to nie ludzie szukają czegoś nowego. Ludzie idą tylko za głupią modą kreowaną przez marketingowców. A jak widzę w kinie (bo telewizji nie oglądam) reklamę Lech Szencośtam to coś mi się robi. Przez cały PRL ludzie pili jasne lagery i byli szczęśliwi jak akurat dostali w sklepie Żywca czy Leżajska i im to wystarczało, bo nie było głupich mód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mniej.

W branży mawiają, że wystarczy osiem osób piszących przez kilka tygodni po kilka godzin dziennie w internecie, aby wykreować opinię na dany temat.

Nie na darmo pewna partia reżimowa, której nazwy nie wspomnę, płaci od każdego "słusznego" posta na portalach. ;)

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mniej.

W branży mawiają, że wystarczy osiem osób piszących przez kilka tygodni po kilka godzin dziennie w internecie, aby wykreować opinię na dany temat.

Nie na darmo pewna partia reżimowa, której nazwy nie wspomnę, płaci od każdego "słusznego" posta na portalach. ;)

Napisz taki post z ciekawości, zobaczymy czy Ci zapłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politycy tak mieszają, że sens znaczeń łatwo stracić. Moim "ulubionym" przykładem jest słowo "hańba / haniebny" które jeszcze niedawno miało bardzo poważny charakter a teraz jest używane jako synonim słowa "nie fajne /nie fajny".

 

Żeby być przy temacie piwa to chciałem się poskarżyć że reżimowy sprzedawca w lokalnym sklepie zachował się haniebnie i nie trzyma w ofercie dobrych piw.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie dyskutuję na tematy polityczne jednak mam dość.

jake dla mnie jesteś osobą która jako jedyna zasłużyła sobie na tym forum na bana.

Mimo upomnień moderatorów co kilka, kilkanaście postów z premedytacją, w różnych nie związanych tematach piszesz polityczne posty. Staje się to męczące, proszę Cię daj z tym spokój. Naprawdę uwierz, atmosfera na forum jest tego warta, a ty niepotrzebnie ja zagęszczasz. Tutaj o polityce nie rozmawiamy.

 

edit elroy: Po naradzie w gronie moderatorów, została dla kolegi Jake przekazana jasna sugestia. Mam nadzieję, że to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.