Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

A co konkretnie było w tym materiale? TVN mnie dziś odwiedził z kamerą, więc jest szansa że to byłem ja.

 

Może opiszę scenografię, bo to był bardzo krótki materiał (chyba nawet nie trwał dłużej niż minutę): na pierwszym planie piwowar siedzący przy stole, do którego przymocowany był porkert, a na stole sporo słodów w workach po ok. 1kg z widoczną etykietą CP. Kufel z piwem (notabene ładna piana) oczywiście też był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz na forum będzie tsunami. :) Tak sobie pomyślałem że można by Mazanowi podsunąć kilka butelek domowego. Krakusy postarajcie się. Fajnie że wykorzystali kawałek naszego klipu. :okey:

Edit

Fala już idzie 627 gości :lol:

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz w życiu oglądnąłem Fakty w Tusk Vision Network :D

 

Komuna wraca, w pierwszej połowie lat 80tych też tak stałem za wunglem. :D Identyczne kolejki, kwit tez trzeba było mieć. Mróz też był i do trzeciej w nocy na dworze, pod GSem :D

 

Reportaż jak reportaż, wiele było podobnych w ostatnich latach. Nie rozumiem po co się męczyć z rozlewem z tak długą rurką? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozśmieszył tekst pani z tego czy innego ministerstwa, że aby coś było zwolnione z podatku to konieczne są formalności. A o piwie pani słyszała?

 

Cicho, podsuniesz im zaraz jakiś durny pomysł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna! Idę na mszę do kościoła - ksiądz z ambony narzeka na rząd, chcę poczytać demoty - same narzekania na rząd, chcę się dowiedzieć co się dzieje na świecie - wszystkie serwisy piszą o rządzie i ACTA, zaglądam na fejsbuka - ACTA - Tusk - ACTA - ACTA, chcę poczytać forum - tu też narzekają na rząd, ja pierniczę, czy Wy ludzie nie potraficie myśleć i mówić o czymś innym niż o polityce?! Żyć się odechciewa... Jak musicie to przynajmniej siedźcie w hydeparku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.