Skocz do zawartości

13.08.2010 - IV Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke


Saks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam jeszcze pytanie odnośnie win. Czy jest możliwe aby sie dowiedział, które wina moje wygrały. bo wysyłałem po 2 lub 3.

W czerwonych jest tylko 1 miejsce czyli pozostałe nie zasłużyły na następne miejsca?

Jak tylko boss of wine commision wróci na wizję (poniedziałek?) - przepytam, bo we winach nie mam kompletnie orientu prócz zwięzłęgo protokołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie win. Czy jest możliwe aby sie dowiedział' date=' które wina moje wygrały. bo wysyłałem po 2 lub 3.

W czerwonych jest tylko 1 miejsce czyli pozostałe nie zasłużyły na następne miejsca?[/quote']

Jak tylko boss of wine commision wróci na wizję (poniedziałek?) - przepytam, bo we winach nie mam kompletnie orientu prócz zwięzłęgo protokołu.

Fajnie by było. Poczekam bez problemu, można na PW aby nie zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję zwycięzcom! A najbardziej cieszę się z kolejnego pudła dla Adanjana :) :)

PS. Trochę mnie dziwią niektóre wyniki, np. porter K. Zacha dopiero w środku stawki, a domyślam się, że to był zwycięski z Żywca. Podobnie Stout. Też zakładam, że pewnie słowacki.

Już to kiedyś pisałem. Co konkurs to inne wyniki. Mój porter zajął 2 miejsce na Słowacji, a w Żywcu nie przeszedł kwalifikacji. Moje monachijskie jasne w Częstochowie zajęło chyba 13 miejsce, a tydzień później w Żywcu 2 miejsce.

Teraz do PARPAR wysłałem na wszelki wypadek 2 inne portery i jest 4 i 6 miejsce. Właściwie to 4 to tak jak 3 miejsce. Bo 2 i 3 mają taką samą ilość punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anteks - pokręciłeś się około 7-8 miejsca. Też dobrze, ale porter, który wysłałeś? Byłeś jednym tuż za mną.

wysłałem dwa - tegoroczny i ubiegłoroczny , ale który miał jakie miejsce to nie wiem

Zdziwiony jestem trochę pszenicznymi ale to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj będzie kompletna informacja nt. nagród. Prócz dyplomów (dla wszystkich, pocztą z Konfraterni) dla zwycięzców kategorii kurierem z AMBERA dotrą okazjonalne, specjalne "kraty" z 20 flaszkami ich różnych piw. Nagrody rzeczowe od innych sponsorów dotrą pocztą z Konfraterni. Jak na wstępie - info wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!! ;) Jestem bardzo zadowolony bo to mój debiut na konkursie piwowarskim, jak na razie nie jest źle, 9 miejsce w najbardziej oblężonej kategorii (piw pszenicznych). Mobilizuje to tylko do dalszej pracy :)

No masz, i to 4 miejsca nad moją pszeniczką.

 

Gratulacje dla Ciebie i reszty lauretatów.

 

Moje piwka poprzepadały, no cóż, średnie były zresztą.... Poza Miodowym Witem, który był wyśmienity... siódme miejsce :o Pewnie jury nie doszukało się w nim miodu :) Był i to sporo, słowo daję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze info nagrodowe dla piwowarów. Zabezpieczono ideowo i fizycznie 5 odtwarzaczy DVD dla zwycięzców kategorii. Prócz tego ze sklepu WINOWAR trafią do nich rozmaite szpargały.

 

---

Uprasza się nieukontentowanych - jak miało to miejsce w zeszłym roku - o rezygnację z nagród rzeczowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę. Za wina będą to moje pierwsze dyplomy i od razu 2 pierwsze miejsca.

Prócz duplomów siem co jeszcze znajdzie. Dzisiaj w moim Bejzmęcie o 18.oo zbiera się komisja nagrodowa do dzielenia przedmiotowego dobra.

 

Na razie wywianowane są tylko kobitki z Konkursu Jadła.

Już się cieszę. I czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.