Skocz do zawartości

13.08.2010 - IV Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke


Saks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

INFO na 2011 rok.

-------------------------

 

Za kilka dni będzie oficjalne ogłoszenie dotyczące V PKPD im. Sławomira Pahlke, który kolejny już raz będzie dziełem duetu Wielkiej Konfraterni Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła i Browaru AMBER.

 

Konkurs będzie dwuczęściowy.

 

Latem, w połowie sierpnia rozegrana zostanie tylko jedna kategoria - pszeniczniaki; w końcu to piwa jak najbadziej typowe dla okresu lata. Zostaną poczynione wszelkie starania, by piwa te nie ucierpiały w sytuacji przedłużających się upałów przed konkursem. Zabezpieczona będzie bowiem duża, odpowiednia chłodnia na długi czas już sporo przed konkursem. Piwowarzy będą mogli w takim układzie wysłać piwa w okresie niższych temperatur, by skrajne upały nie "dewastowały" piw na poczcie czy w wozach kurierów.

 

Jesienią, w pierwszych dniach listopada* będą 3 kategorie: porter bałtycki, koźlak i kategoria trzecia, która właśnie jest doprecyzowywana.

 

----

* - wraz z VIII Ogólnopolskim Konkursem Miodów Pitnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fakt!

Jak człowiek coś wygra to radocha wielka... i ona powinna starczyć, bo "wyśniona" nagroda może długo docierać do właściciela.

 

Jednak Konfraterni się to nie zdarzało - wszystko pewnie przez to, że nagroda jest z Ambera, a wymyślony sposób przekazania jest nieźle wykombinowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem emalie z AMBERa z informacją ' date=' że kratka będzie do odbioru u dystrybutora w Poznaniu[/quote']

Jak tam przesyłka?

Po miesiącu cisza...Wysłałem przypomnienie na adres marketing@browar-amber.pl (z tego adresu p. Marek Skrętny dyrektor marketingu powiadomił mnie o przesyłce) i po trzech dniach nadal cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu cisza...Wysłałem przypomnienie na adres marketing@browar-amber.pl (z tego adresu p. Marek Skrętny dyrektor marketingu powiadomił mnie o przesyłce) i po trzech dniach nadal cisza...

Mamy długi weekend więc dajmy wytchnąć przedstawicielom marketingu Ambera. Ale po weekendzie nie odpuszczę ;-)

Może być pusta kratka ale będę ją miał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem emalie z informacją , że kratka do odbioru u lokalnego dystrybutora:):P

I jak, odebrałeś? Bo ja tak :P

Jest Żywe, Złote Lwy, Koźlaczek i Porter ale najważniejsze - skrzynka. Stanowi piękną pamiątkę, za co dziękuję Organizatorom. Wasze zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.