Jump to content

[Docent] Beer Geek Madness 4 – preludium


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

Hasłem przewodnim czwartej edycji BGM było Milestone czyli krok milowy. Takim krokiem na pewno było rozciągnięcie szyldu BGM na piwne imprezy organizowane we wrocławskich wielokranach już od środy. Najfajniej wyglądał program na piątek, dlatego też w ten dzień zjawiłem się we Wrocławiu z następującym planem – Pils Tomyski Nepomucena plus premiera kooperacyjnego portera PINTA/Baird w Targowej, urodziny Profesji w Starym Klasztorze, w końcu premiery piw Piwoteki w Szynkarni. Życie jak zwykle zweryfikowało te plany, ale po kolei.


Godzina 15 okazała się porą zbyt wczesną na rozpoczęcie działania niektórych przybytków, skierowałem się więc do Marynki, nie wiedząc że o tej porze również jest zamknięta. Okazało się jednak, że w pobliskiej Graciarni stacjonuje już ekipa Kraftwerka. Zajęło nam około 20 minut aby kompletnie wypłoszyć kilkanaście osób z lokalu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.