Skocz do zawartości

Słód i Chmiel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Udało się nam uruchomić nowy sklep z asortymentem dla Piwowarów Domowych.

 

Sklep został stworzony przez pasjonatów, chcących postawić na jakość obsługi (pakowania, konfekcjonowania).

 

Oferta będzie rosła - ceny będą się zmieniać, więc prosimy o informacje/uwagi na maila sklep@slodichmiel.pl.

 

Chcemy, żebyście Wy kierowali kierunkami rozwoju zarówno sklepu (np. czy wdrożyć paczkomaty) oraz oferty (jakie chmiele etc.).

 

Zapraszam!

 

Jerry i Simon (Słód i Chmiel).

 

PS. Do adminów - jeśli mamy zapłacić za reklamę, to też napiszcie :) Opłacimy co trzeba :)

 

EDIT: www.slodichmiel.pl

 

EDIT 2: Sklep znajduje się w Gdańsku, ale działamy wysyłkowo.

Edytowane przez jjeerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np. czy wdrożyć paczkomaty)

Trochę głupie pytanie - oczywiście że tak (chociaż osobiście będę raczej odbierał... osobiście).

Od kiedy będzie można podejść do sklepu stacjonarnego?

Edytowane przez Areh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim brakuje Wam opakowań 5 kg słodów podstawowych. Śrutowania też nie zauważyłem - ja akurat nie potrzebuję, ale na pewno są tacy co bez tego nie kupią. Chmiele bardzo ubogo, jak nie amerykańskie to chociaż większa oferta europejskich - czeskie, słoweńskie, niemieckie czy też angielskie klasyczne chmiele to absolutne minimum, nawet na początek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim brakuje Wam opakowań 5 kg słodów podstawowych. Śrutowania też nie zauważyłem - ja akurat nie potrzebuję, ale na pewno są tacy co bez tego nie kupią. Chmiele bardzo ubogo, jak nie amerykańskie to chociaż większa oferta europejskich - czeskie, słoweńskie, niemieckie czy też angielskie klasyczne chmiele to absolutne minimum, nawet na początek. 

 

Dzięki, na pewno się dostosujemy :) Słody 5kg wprowadzimy po weekendzie - rzeczywiście warto to "dorzucić". Śrutowanie (opcja) jest dostępna w każdym słodzie na karcie produktu :)

Co do chmieli, to niestety dostosowanie pomieszczenia do potrzeb sanepidu zabrało "budżet" na to, ale zbieramy zbieramy i się dozbieramy - uzupełnimy chmiele, ale potrwa to czas jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także od dzisiaj można już zamawiać po 5 kg słody podstawowe :) Zapraszam!

 

 

Przede wszystkim brakuje Wam opakowań 5 kg słodów podstawowych. Śrutowania też nie zauważyłem - ja akurat nie potrzebuję, ale na pewno są tacy co bez tego nie kupią. Chmiele bardzo ubogo, jak nie amerykańskie to chociaż większa oferta europejskich - czeskie, słoweńskie, niemieckie czy też angielskie klasyczne chmiele to absolutne minimum, nawet na początek. 

 

Dzięki, na pewno się dostosujemy :) Słody 5kg wprowadzimy po weekendzie - rzeczywiście warto to "dorzucić". Śrutowanie (opcja) jest dostępna w każdym słodzie na karcie produktu :)

Co do chmieli, to niestety dostosowanie pomieszczenia do potrzeb sanepidu zabrało "budżet" na to, ale zbieramy zbieramy i się dozbieramy - uzupełnimy chmiele, ale potrwa to czas jakiś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem. Faktycznie, na razie wybór chmielu skromny, ale mam nadzieję że to się zmieni. Duży plus za możliwość ześrutowania słodu na miejscu. Do tej pory czegoś takiego w Gdańsku brakowało mi najbardziej.

Co do pomysłów - to tak jak podczas rozmowy - gotowe zestawy surowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem. Faktycznie, na razie wybór chmielu skromny, ale mam nadzieję że to się zmieni. Duży plus za możliwość ześrutowania słodu na miejscu. Do tej pory czegoś takiego w Gdańsku brakowało mi najbardziej.

Co do pomysłów - to tak jak podczas rozmowy - gotowe zestawy surowców.

 

Pierwszy już się pojawił:

http://slodichmiel.pl/37-zestawy-skladnikow

 

O chmiele walczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pomimo tego że sklep stacjonarny otwarty jest tylko w soboty, to nie miałem problemu z zamówieniem i umówieniem się na odbiór osobisty w tygodniu. Realizacja zamówienia ekspresowa, miła obsługa. Pewnie spotkamy się jeszcze nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

także tego, ostatni sklep stacjonarny z trójmiasta się zwija (z wiadomych względów nie liczę nomartu):

 

https://www.olx.pl/oferta/sklep-internetowy-slod-i-chmiel-dla-piwowarow-domowych-piwny-CID619-IDm7OSi.html

 

szkoda, bo asortyment mimo że skromniutki, to zawsze można było coś dokupić na ostatnią chwilę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także tego, ostatni sklep stacjonarny z trójmiasta się zwija (z wiadomych względów nie liczę nomartu):

 

https://www.olx.pl/oferta/sklep-internetowy-slod-i-chmiel-dla-piwowarow-domowych-piwny-CID619-IDm7OSi.html

 

szkoda, bo asortyment mimo że skromniutki, to zawsze można było coś dokupić na ostatnią chwilę :(

A jakie to względy decydują o zwijaniu się sklepów,konkurencyjny sklep przeniósł się do innego Miasta ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

także tego, ostatni sklep stacjonarny z trójmiasta się zwija (z wiadomych względów nie liczę nomartu):

 

https://www.olx.pl/oferta/sklep-internetowy-slod-i-chmiel-dla-piwowarow-domowych-piwny-CID619-IDm7OSi.html

 

szkoda, bo asortyment mimo że skromniutki, to zawsze można było coś dokupić na ostatnią chwilę :(

A jakie to względy decydują o zwijaniu się sklepów,konkurencyjny sklep przeniósł się do innego Miasta ..

 

 

nie mam pojęcia dlaczego zamknęły się zarówno esencje jak i słód & chmiel. można gdybać że chodzi o względy osobiste, może też niski obrót? branża nie jest szczególnie popularna, a i konkurencja w Internecie jest solidna. tak czy siak - szkoda, liczę że ktoś odkupi biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.