Skocz do zawartości

wyjazd na Zjazd Założycielski SPD


darko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybieram się autem, mam trzy, cztery wolne miejsca. Jeśli ktoś jest chętny na wspólną podróż tam i z powrotem (prawdopodobnie w niedzielę, więc trzeba załatwić nocleg) to proszę o PW. Najchętniej z moich okolic.

Jeśli nikt nie będzie reflektował, to ja chętnię dam się przewieść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kompletnie nie miałem czasu śledzić forum i dopiero dzisiaj wszedłem na stronę Browamatora, żeby kupić trochę surowców na nowe piwka i zobaczyłem ogłoszenie o powstaniu stowarzyszenia. Bardzo mnie taka idea cieszy i oczywiście od razu się zapisałem, tym bardziej, że jestem z Katowic, a więc daleko nie mam:)

 

Amatorem piwowarstwa jestem od niedawna (uwarzyłem dopiero 10 warek), za to na temacie organizacji pozarządowych znam się całkiem nieźle (działam na tą chwilę w 3, w tym w dwóch jestem w zarządzie). Tak więc mam nadzieję, że z jednej strony działając w stowarzyszeniu będę miał okazję uczyć się tajników piwowarstwa, a z drugiej chętnie mogę się dzielić doświadczeniem w działaniu w pozarządówce...

 

No i cieszę się, że w końcu będę miał okazję poznać część forumowiczów w realu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludzie, mam 2 pytanka.

Po pierwsze primo - czy ktoś ze Zdolnego Ślaska się wybiera na ZZ PSPD i jakim środkiem lokomocji?

Po drugie primo - kto śpi w Gambicie?

Po trzecie primo ultimo - to do tambylców, daleko jest z dworca PKP do browaru?

 

Ja zakładam, że wybiorę się pociągiem. Rozważam jeszcze samochód. Niestety obie wersje mają raczej same minusy (tak na oko ze 20 minusów), a żadnych plusów. Mam nadzieję, że pogoda i PKP IC i PR nie sprawią mi psikusa. Zamierzam jechać:

TLK56200 do Wrocławia 5:56

TLK63100 z Wrocławia 6:08 do Katowic 8:50

osobowy 2211 z Katowic 9:43 do Cieszyna 11:27

 

Jakby ktoś jeszcze planował jechać rzeczonymi pociągami, to może byśmy się skupili, bo w kupie raźniej (i cieplej). :)

 

elroy: wydzielone z głównego wątku poświęconego PSPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Po trzecie primo ultimo - to do tambylców' date=' daleko jest z dworca PKP do browaru?[/quote']

Nigdy nie mierzyłam czasu, ale około 15 minut pieszo :)

Ale mówisz o drodze z dworca do Gambita. W druga stronę jest szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nocuję w Academicusie.

Upsss. Tyle ustawialiśmy się na podróż i nie wyszło (z mojej winy - większa ekipa wybrała się przy okazji na ferie). Za to noclegu nie omawialiśmy a tu niespodzianka - ten sam.

 

 

 

 

edit:

Może przydałby się odrębny temat, śmiecimy trochę.

A chyba należałoby poruszyć również kwestię wymianek?

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla tych którzy zostają w Cieszynie do niedzieli oraz do osób "stela". Moglibyśmy się wybrać po ZZ na jakieś piwo. Możemy udać się za miedzę do:

- Restaurace MAX, ul. Komenského 19, na lane Třinecké kvasnicové pivo z Minipivovaru Třinec. Normalnie trzynieckiego już tam nie mają, zamówione jest specjalnie dla nas. Niestety czekałby nas około 0,5h spacer.

- U Fajnego Synka, ul. Havlíčkova 180/1, czyli praktycznie na rynku w Czeskim Cieszynie na lanego Bernarda, niestety prawdopodobnie w tym momencie jest tylko jasny Bernard

- Sepresso Bar, ul. Viaduktová 57/8, na lane piwo z Minipivovaru Koníček z Vojkovic.

 

Oczywiście możemy też zostać w Polsce i przejść się gdzieś na lane Brackie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla tych którzy zostają w Cieszynie do niedzieli oraz do osób "stela". Moglibyśmy się wybrać po ZZ na jakieś piwo. Możemy udać się za miedzę do:

- Restaurace MAX, ul. Komenského 19, na lane Třinecké kvasnicové pivo z Minipivovaru Třinec. Normalnie trzynieckiego już tam nie mają, zamówione jest specjalnie dla nas. Niestety czekałby nas około 0,5h spacer.

- U Fajnego Synka, ul. Havlíčkova 180/1, czyli praktycznie na rynku w Czeskim Cieszynie na lanego Bernarda, niestety prawdopodobnie w tym momencie jest tylko jasny Bernard

- Sepresso Bar, ul. Viaduktová 57/8, na lane piwo z Minipivovaru Koníček z Vojkovic.

 

Oczywiście możemy też zostać w Polsce i przejść się gdzieś na lane Brackie :)

Ja niestety mimo wielkich chęci będę musiał uciekać w Sobotę do Trójmiasta. Widzę, że szykuje się ciekawy wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chetnie wybiorę za miedzę, zawsze to jakieś nowe doświadczenia.

 

Moje plany się wykrystalizowały: jutro rano wyjeżdżam samochodem, zostanę do niedzieli, nocuję chyba w Gambicie (jeszcze mi nie potwierdzili rezerwacji) a w niedzielę pojadę gdzieś na narty, jak mi się spodoba to zostanę do poniedziałku.

 

Wezmę skrzynkę własnego piwa na wymiany.

 

Dori: czy są po czeskiej stronie jakieś tereny narciarskie blisko Cieszyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori: czy są po czeskiej stronie jakieś tereny narciarskie blisko Cieszyna?

Najblizej to chyba Javorovy Vrch http://www.javorovy-vrch.cz/index-z.php?p=vleky. Niestety nigdy tam zimą nie byłam. Sama zazwyczaj jeżdżę w Ustroniu na Palenicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak za miedzę, za miedzę. :):):D:D

 

Propozycja dla tych którzy zostają w Cieszynie do niedzieli oraz do osób "stela". Moglibyśmy się wybrać po ZZ na jakieś piwo. Możemy udać się za miedzę do:

- Restaurace MAX, ul. Komenského 19, na lane Třinecké kvasnicové pivo z Minipivovaru Třinec. Normalnie trzynieckiego już tam nie mają, zamówione jest specjalnie dla nas. Niestety czekałby nas około 0,5h spacer.

- U Fajnego Synka, ul. Havlíčkova 180/1, czyli praktycznie na rynku w Czeskim Cieszynie na lanego Bernarda, niestety prawdopodobnie w tym momencie jest tylko jasny Bernard

- Sepresso Bar, ul. Viaduktová 57/8, na lane piwo z Minipivovaru Koníček z Vojkovic.

Myślę, że propozycję drugą można spokojnie odrzucić. Także byłbym za 1. lub 3.

A nie można zaliczyć obu?? :)

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wezmę parę butelek ze sobą, żeby poczęstować moimi skromnymi wysiłkami i w nadziei na konstruktywną krytykę - w końcu po raz pierwszy w będą sprawdzane przez tak doświadczone grono :D

 

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.