Skocz do zawartości

Piwny Depozyt - Pabianice


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! 

 

Miło mi oznajmić, że w Pabianicach rusza Piwny Depozyt :D Punkt depozytu to klubokawiarnia "Piętro Niżej" znajdująca się na ul. 20 stycznia 58. Póki co w depozytowej kracie znajduje się Bitter uwarzony przez właścicieli, ale może już niedługo zaczną się pojawiać nowe style o czym będziemy na bieżąco informować w temacie albo na fb. 

 

Podaje fb lokalu https://www.facebook.com/pietronizej/?ref=tn_tnmn

 

Zachęcam też wszystkich gorąco do wymiany, degustacji, komentarzy, whatever... 

Warzcie piwo ludzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej!

 

Czy piwny depozyt w Pabianicach działa? :) Jestem początkującym piwowarem, na koncie mam jak na razie 2 warki z brewkitu (w tym druga ciągle jeszcze fermentuje), ale myślę, że będę chciał bardziej zgłębiać temat i poznawać piwny świat, dlatego fajnie byłoby wymienić się z innymi, poznać opinie i może czegoś się nauczyć ;)

 

Pozdrawiam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Czy piwny depozyt w Pabianicach działa? :) Jestem początkującym piwowarem, na koncie mam jak na razie 2 warki z brewkitu (w tym druga ciągle jeszcze fermentuje), ale myślę, że będę chciał bardziej zgłębiać temat i poznawać piwny świat, dlatego fajnie byłoby wymienić się z innymi, poznać opinie i może czegoś się nauczyć ;)

 

Pozdrawiam :beer:

Siemanko!

 

Depozyt działa, może nie jakoś super prężnie ale działa. Obecnie w kracie mamy Bittera (tak to ciągle ten sam, więc pewnie nie jest już zbyt pyszny) i Koelsh. Była też IPA na nowozelandzkich chmielach ale wzięła i wyszła. Niedługo dołączy do nich mocno schmielona APA od zaprzyjaźnionego piwowara domowego a sami zabieramy się za Weizenbocka. Poza tym w lokalu możesz czasem spotkać Piotrka Basińskiego - piwowara z Browaru Hopo Jambo - który umie w piwo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nawet nie wiedziałem, że w Pabianicach działa browar   :D   Na pewno nadrobię zaległości i odwiedzę w końcu lokal, przy okazji zostawię coś od siebie  ;)  Jeden z moich kolegów także niedawno zaczął przygodę z piwowarstwem, może uda mi się go namówić do wymiany i trochę się depozyt rozrusza :)

Edytowane przez shwax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

Czy depozyt jeszcze działa ??

Właśnie zabutelkowałem swoją pierwszą AIPA.

Siemanko

 

A no działa :D Gratuluję pierwszej warki i zapraszam na wymianę. W kracie nie ma żadnych sztosów ale mamy Koelscha i IPA z ekstraktów. Więc jeśli warzyłeś z zacieraniem to polecam IPA żebyś mógł się przekonać czy istnieje jakaś różnica pomiędzy ekstraktami a słodami. Niedługo też dojdzie doppel weizenbock 21 blg. ale na razie musi się jeszcze ułożyć bo jest za bardzo alkoholowy.

 

Pozdrawiam i zaprasza jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.