Skocz do zawartości

Glut - Ktoś mi nakichał do piwa!


czaro27

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chodziło mu chyba o eliminacje tego zjawiska czyli osadów z gara

to tak trudno jest napisać po polsku co się ma na myśli?

To nie forum wróżbitów, żeby każdy miał szklaną kulę w domu i się domyślał co ktoś chciał napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz Włosek

Jak nie wiesz co miałem na myśli to trudno. Może ktoś kto będzie szukał czegoś o przełomie będzie posiadał nadprzyrodzone zdolności i zrozumie po co dodałem ten link.

Edytowane przez Mateusz Włosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr2- napisałem wyraźnie w czterech pierwszych słowach jaki jest mój cel. Nie rozumiesz- trudno, Twój problem. Zawsze możesz zadzwonić do wróżbity. Na którymś kanale to chyba dalej puszczają. A Ci którzy będą szukali informacji nt. przełomu znajdą tu ciekawe opracowanie. Bo tutaj nikt Ci nie odpowie wprost na prosto zadane pytanie tylko zaczniecie się wymądrzać jak zwykle "A TO NIE WIESZ ?!", "NIE DOCZYTAŁEŚ JESZCZE TEGO?!", "BOŻE TAKIE PROSTE PYTANIA ZADAWAĆ TO WSTYD". xD

 

 

Szybko zmieniłeś wiadomość... Nie wiem, która gorsza jest, ale to co tu napisałeś to żal komentować.

 

Czyli dajemy ludziom wszystko ale to wszystko na tacy, oni mogą się zachowywać bezczelnie, bez podstaw kultury, pisać jak dziecko po kiblowaniu 3 lat w gimnazjum, z bykami i składnią byle jaką, żebyśmy musieli się "domyślić" co autor chce nam przekazać? Ja wiem, że ciężko myśleć i próbować coś zrobić samemu, ale to nie jest wiedza tajemna, której nie idzie zdobyć wystarczy nie być leniem i czytać z zrozumieniem. I Mateusz zmień swoje podejście do forum i jego użytkowników, jak tu same snobki, które nie pomagają i pozjadali wszystkie rozumy to po co się z nami męczysz? 

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tych "szybko edytujących", którzy ukrywają swoje wtopy jak się im zwróci na nie uwagę :facepalm:

ale myślę, że największą wtopą jest jest brnięcie w temat, że "przecież ja chciałem dobrze" i próba udawania, że nic się nie stało.

 

Dlatego, dla potomności cytuję ich wpisy :D (bo tego zmienić nie mogą :smilies: )

 

ale ja się nie znam,

ja tylko lubię dobre piwo :drinks:

 

EDIT

 

 

 

Może ktoś kto będzie szukał czegoś o przełomie będzie posiadał nadprzyrodzone zdolności i zrozumie po co dodałem ten link.

z wrodzonej grzeczności, nie przeczę :)

 

Do pierwotnego wpisu się nie odniosę bo mam wrażenie, że to stylem na jakieś inne forum pasuje, a za stary już chyba jestem do czytania takowych. :P

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.