Jump to content
ManufakturaBrowar

Twój mały browar restauracyjny/rzemieślniczy

Recommended Posts

Witam wszystkich,

zajmuje się instalacjami browarniczymi niemieckiego producenta. Zdobyłem doświadczenie przebywając w Niemczech w zakresie technicznym oraz poznałem najczęstsze problemy jakie występują na budowie oraz jak najlepiej ustawić linię do produkcji piwa. Pierwszy browar wspólnie z inwestorem zbudowałem na wrocławskim rynku. Browar Złoty Pies. 

Chętnie doradzę oraz pomogę w doborze odpowiedniej instalacji browarniczej. Specjalizuje się w browarach o wielkości od 5-20 hl (wielkość warzelni). Browary rzemieślnicze i restauracyjne są mi dobrze znane.

Dodatkowe kontakty za granicą, pozwalają mi znalezienie ciekawych dekoracji wzbogacających wystrój waszego lokalu.

W razie jakichkolwiek pytań oraz porad związanych z mini browarami, chętnie pomogę, doradzę i przygotuję ofertę.

Krystian Andrzejewski
+48 668 369 922
www.mini-browar.pl

post-15894-0-66042200-1456937247_thumb.jpg

post-15894-0-07228400-1456937252_thumb.jpg

post-15894-0-64875800-1456937266_thumb.jpg

post-15894-0-66400700-1456937283_thumb.jpg

post-15894-0-06485000-1456937294_thumb.jpg

post-15894-0-63363600-1456937308_thumb.jpg

post-15894-0-91487800-1456937362_thumb.jpg

Jaki koszt np. 5 hl?

Nie możesz pytać na forum o koszt instalacji (to nie jest aledrogo), są to rozmowy o interesach dopasowane do klienta a zatem prywatne :)

Jaki koszt np. 5 hl?

Nie możesz pytać na forum o koszt instalacji (to nie jest aledrogo), są to rozmowy o interesach dopasowane do klienta a zatem prywatne :)
A to przepraszam :-)

A już żonę urabiałem na małą przeróbkę kuchni ;-)

Jaki koszt np. 5 hl?

ROTFL!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu mailowego ;).

Każda oferta jest tajemnicą handlową.

Mogę jedynie dodać, że jestem w stanie pomóc w zorganizowaniu finansowania na inwestycję.

Z pozdrowieniami,

Krystian Andrzejewski

+48 668 369 922

www.mini-browar.pl

Bez miliona nawet nie ma co zaczynać rozmowy...

Witam serdecznie,

zależy jaki chciałbym Pan zbudować browar. Wszystko zależy od tego czego Pan oczekuję i w jakim stylu chce zbudować Pan browar. Ceny są bardzo różne w zależności jaki wariant browaru przyjmiemy. W razie szczegółowych pytań zapraszam do kontaktu mailowego: k.andrzejewski@mini-browar.pl

Krystian Andrzejewski

+48 68 369 922

www.mini-browar.pl

Winna być określona górna i dolna granica inwestycji, aby rozmowa nie była jałowa.

Mini browar to koszt bez montażu za sam zakup urządzeń rzędu 200-500 tysięcy euro, a nawet więcej. W zależności od wielkości browaru, doboru urządzeń, łatwości montażu i przestrzeni pod browar, jakości instalacji, jakości spawów. Na cenę najczęściej ma wpływ jakość i wielkość instalacji. Do tego dochodzi transport, odległość. Jest wiele czynników wpływających na cenę browaru. Nie jest tajemnicą, że porządny browar kosztuje. Można kupić browar chińskiej produkcji, ale taki browar może mieć problemy z przejściem w niektórych sytuacjach legalizacji GUM. Spotkałem się z takimi przypadkami. 

Pozdrawiam.

Krystian Andrzejewski

+48 668 369 922

www.mini-browar.pl

Edited by ManufakturaBrowar

To prawda, niestety browar musi być zalegalizowany. Ale koszty legalizacji nie są już takie jak koszt instalacji.

Krystian Andrzejewski

+48 668 369 922

www.mini-browar.pl