Skocz do zawartości

Stempelek do kapsli z kija od szczotki i kawałka gumy


Matros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym podrzucić pomysł osobom które lubią sobie w wolnej chwili podłubać dla zabicia czasu. Z kawałka kija o średnicy jeśli dobrze pamiętam 26 mm zrobiłem mały uchwyt do swojego stempelka. Gumę wyciąłem również na wymiar no i narysowałem na nim kotwice i zacząłem wycinać nożykiem kształt, jej średnica wynosi jakoś 23 mm więc powinna być akurat na kapsel. Niestety nie jestem w stanie tego teraz sprawdzić bo akurat jeszcze 2 tygodnie w pracy jestem i ani jednej butelki z kapslem. MIałbym jednak pytanie. Czy ktoś korzystał może z podobnego rozwiązania i jakiej farby lub tuszu używał??

Jeśli ktoś byłby chętny mogę zrobić kilka stempli na próbę z wybranym logo ( jeśli poziom trudności nie będzie zbyt wielki :) ) i za przysłowiowe piwko podesłać do przetestowania.

 

 

post-15762-0-54629200-1455910312_thumb.jpg

post-15762-0-65864800-1455910362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasisz chłopaka a chciał dobrze i ambitnie :) ale fakt, szkoda twojej pracy, watek jest, gumką wycinania maszynowo z projektu to jakieś 3zł i trzonek drewniany lub plastikowy jakieś 6zl, jedynie tusze do metalu to jakiś 40zl... No ale ktoś używał uniwersalnych i mówił, że też dają radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się tematem działu "zrób to sam" , a nie "kup to sam" ;p. Taki już urok pracy na statku, szukasz zajęcia żeby czas szybciej leciał . Dzięki za info, poszukam tych tuszy na necie, no i dyszka zaoszczędzona, będzie na surowce ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.