Skocz do zawartości

2016-03-12 Wycieczka do Słodowni w Strzegomiu


mundex

Rekomendowane odpowiedzi

DOT PSPD organizuje (mam nadzieję, że tym razem skutecznie) w dniu 2016-03-12 (sobota) wycieczkę do Słodowni w Strzegomiu. Zwiedzanie Słodowni zaplanowane jest na godzinę 10:00 - oprowadzi nas po obiekcie prawdopodobnie pani Bożena Rysiukiewicz, kierownik Słodowni Strzegom. Na razie wymagany transport własny, ale jest także możliwość wynajęcia busa i zabrania się jednym środkiem transportu. Wszystko zależy od frekwencji i preferencji uczestników. W przypadku bardzo dużej liczby chętnych pewnie pojawią się limity, na razie jednak się tym nie martwmy :)

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając pytania, zaproszenie jest kierowane nie tylko do członków PSPD a do wszystkich chętnych. Tylko w przypadku ogromnej ilości chętnych (co raczej nam nie grozi) trzeba będzie wprowadzić reglamentację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wycieczka do Słodowni w Strzegomiu oczywiście się odbędzie. O szczegółach (dokładne miejsce zbiórki, czas trwania) poinformuje w najbliższych dniach po uzgodnieniu ich z naszym przewodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin wizyty potwierdzony przez panią kierownik Słodowni Strzegom. Zbiórka o 10:00 przy biurze Słodowni: Al. Wojska Polskiego 70, Strzegom. Czas zwiedzania szacowany jest na ok 90min.

Edytowane przez mundex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. rubezahl + 2


2. Major + 1


3. Camilos + Tofka


4. BG + 0


5. Jacu


6. Quaf


7. Kaczorro + Jerminka + ew. LILIANKA jak wyzdrowieje


P.S. czy są jakieś pociągi do Strzegomia bo są spory kto ma kierować ;) bo każde z nas  by chciało na takim spotkaniu  :beer: wypić


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... bo są spory kto ma kierować bo każde z nasby chciało na takim spotkaniu:beer: wypić
 

Spory zbędne - część biesiadna chyba nie jest planowana(?)...

 

... ale pewnie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sobie coś wypili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zamknięta. Widzimy się jutro w Strzegomiu :)

 

1. rubezahl + 2
2. Major + 1
3. Camilos + Tofka
4. BG + 0
5. Jacu
6. Quaf
7. Kaczorro + Jerminka + ew. LILIANKA jak wyzdrowieje
8. rptu + 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundex - dzięki za zorganizowanie tej "wycieczki". (+)

 

Oczywiście! - też wielkie podziękowania dla Pani, która wiodła nas przez zaułki tego wspaniałego obiektu i wyjaśniała niuanse powstawania naszego podstawowego surowca.

:beer:

 

... oraz wdzięczność dla przedstawicieli Słodowni, za wychodzenie do potrzeb "maluczkich" (detal i inne - np. planowane wędzonki).

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na tę wycieczkę na spontanie i kompletnie nie żałuję. Mnie też frekwencja zaskoczyła. Na wydarzeniu fejsa jeszcze rano spojrzałem było 27 osób zadeklarowanych, to myślałem, że jak z 18 się pojawi, to będzie mega, a tu boom prawie 50 osób! 

 

Wielkie dzięki dla pani kierownik. Bardzo rzeczowa, mam nadzieję, że jutro będzie mogła mówić, bo dzisiaj mocno głosu używała. 

 

Dzięki raz jeszcze za wycieczkę i czekam na następne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękujemy za możliwość zwiedzenia tego magicznego miejsca. Szkoda tylko, że nie można było "nagrać" tych karmelowych zapachów i zabrać do domu ;) .

Dokładamy się też do podziękowań dla pani kierownik za wyczerpujące odpowiedzi i za wspaniałe oprowadzenie.

P.S. część wczorajszych prezentów mam już w garze zaciernym i czekam na filtrację

Jeszcze raz WIELKIE  DZIĘKI !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.