Jump to content
mundex

2016-03-12 Wycieczka do Słodowni w Strzegomiu

Recommended Posts

DOT PSPD organizuje (mam nadzieję, że tym razem skutecznie) w dniu 2016-03-12 (sobota) wycieczkę do Słodowni w Strzegomiu. Zwiedzanie Słodowni zaplanowane jest na godzinę 10:00 - oprowadzi nas po obiekcie prawdopodobnie pani Bożena Rysiukiewicz, kierownik Słodowni Strzegom. Na razie wymagany transport własny, ale jest także możliwość wynajęcia busa i zabrania się jednym środkiem transportu. Wszystko zależy od frekwencji i preferencji uczestników. W przypadku bardzo dużej liczby chętnych pewnie pojawią się limity, na razie jednak się tym nie martwmy :)

Zapraszamy!

Uprzedzając pytania, zaproszenie jest kierowane nie tylko do członków PSPD a do wszystkich chętnych. Tylko w przypadku ogromnej ilości chętnych (co raczej nam nie grozi) trzeba będzie wprowadzić reglamentację :)

1. rubezahl + 2

2. Major + 1

3. Camilos + Tofka

4. BG + 0

5. Jacu

Coś w temacie?

- odbędzie się, planowany czas trwania, koszy, ... ? 

Wycieczka do Słodowni w Strzegomiu oczywiście się odbędzie. O szczegółach (dokładne miejsce zbiórki, czas trwania) poinformuje w najbliższych dniach po uzgodnieniu ich z naszym przewodnikiem.

Termin wizyty potwierdzony przez panią kierownik Słodowni Strzegom. Zbiórka o 10:00 przy biurze Słodowni: Al. Wojska Polskiego 70, Strzegom. Czas zwiedzania szacowany jest na ok 90min.

Edited by mundex

1. rubezahl + 2

2. Major + 1

3. Camilos + Tofka

4. BG + 0

5. Jacu

6. Quaf

7. Kaczorro + Jerminka + ew. LILIANKA jak wyzdrowieje

P.S. czy są jakieś pociągi do Strzegomia bo są spory kto ma kierować ;) bo każde z nas  by chciało na takim spotkaniu  :beer: wypić

1. rubezahl + 2

2. Major + 1

3. Camilos + Tofka

4. BG + 0

5. Jacu

6. Quaf

8. rptu + 1

... bo są spory kto ma kierować bo każde z nasby chciało na takim spotkaniu:beer: wypić

Spory zbędne - część biesiadna chyba nie jest planowana(?)...

... ale pewnie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sobie coś wypili :P

Nie, część biesiadna nie jest planowana. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byście po zwiedzaniu skrzyknęli się sami na piwo ;)

Jakby ktoś potrzebował podwózki z Wrocławia to mam 3 miejsca.

Lista zamknięta. Widzimy się jutro w Strzegomiu :)

1. rubezahl + 2
2. Major + 1
3. Camilos + Tofka
4. BG + 0
5. Jacu
6. Quaf
8. rptu + 1 

mundex: bardzo ciekawe zwiedzanie. Dzieki za zorganizowanie :) 

Mundex - dzięki za zorganizowanie tej "wycieczki". (+)

Oczywiście! - też wielkie podziękowania dla Pani, która wiodła nas przez zaułki tego wspaniałego obiektu i wyjaśniała niuanse powstawania naszego podstawowego surowca.

:beer:

... oraz wdzięczność dla przedstawicieli Słodowni, za wychodzenie do potrzeb "maluczkich" (detal i inne - np. planowane wędzonki).

Edited by rubezahl

Dzięki wszystkim za przybycie, przyznam że taka wysoka frekwencja mnie zaskoczyła. Brawo!

Zdecydowałem się na tę wycieczkę na spontanie i kompletnie nie żałuję. Mnie też frekwencja zaskoczyła. Na wydarzeniu fejsa jeszcze rano spojrzałem było 27 osób zadeklarowanych, to myślałem, że jak z 18 się pojawi, to będzie mega, a tu boom prawie 50 osób! 

Wielkie dzięki dla pani kierownik. Bardzo rzeczowa, mam nadzieję, że jutro będzie mogła mówić, bo dzisiaj mocno głosu używała. 

Dzięki raz jeszcze za wycieczkę i czekam na następne :)

Również dziękujemy za możliwość zwiedzenia tego magicznego miejsca. Szkoda tylko, że nie można było "nagrać" tych karmelowych zapachów i zabrać do domu ;) .

Dokładamy się też do podziękowań dla pani kierownik za wyczerpujące odpowiedzi i za wspaniałe oprowadzenie.

P.S. część wczorajszych prezentów mam już w garze zaciernym i czekam na filtrację

Jeszcze raz WIELKIE  DZIĘKI !!!!!