Skocz do zawartości

Polscy celebryci piwni podbijają USA


FurioSan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Jestem okrutnie zniesmaczony materiałem Tomka K. z USA.

https://youtu.be/S46OhKto1Q0

 

Chodzi o zachowanie całej trójki - szyderstwa, bluźnierstwa ... Nie oczekuje, że każdy z nich będzie zachowywał się jak świety ale - może powinien wstrzymać się z publikacją takiego materiału ? Co on wnosi prócz przekazu 'aśmysie wczora nahebali!'

 

Kolorowanie tej jakże 'uroczej' kolorowanki to chyba rozrywką dla gimbazy a nie ojca i męża.

 

Nie chce tu robić za cudze sumienie, zwlaszcza, że z każdym z głównych bohaterów zamienilem kilka słów twarzą w twarz i mialem dobre o nich zdanie.

 

Nie chce też jakiś patriotycznych wycieczek robić w stylu 'jak reprezentuje cię Polskę' bo każdy przede wszystkim reprezentuje siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o zachowanie całej trójki - szyderstwa, bluźnierstwa ...

ja tak tego nie odbieram.

Się chłopaki zabawiły i o to chyba im głównie chodziło ;)

No to czekam na odcinek o tym w których burdelikach byli a do których się wybierają.

W końcu jak się bawić to bez gaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to czekam na odcinek o tym w których burdelikach byli a do których się wybierają.

W końcu jak się bawić to bez gaci.

 

 

Trochę kolego przesadziłeś.

Hej.

 

Jestem okrutnie zniesmaczony materiałem Tomka K. z USA.

https://youtu.be/S46OhKto1Q0

 

Chodzi o zachowanie całej trójki - szyderstwa, bluźnierstwa ... Nie oczekuje, że każdy z nich będzie zachowywał się jak świety ale - może powinien wstrzymać się z publikacją takiego materiału ? Co on wnosi prócz przekazu 'aśmysie wczora nahebali!'

 

Kolorowanie tej jakże 'uroczej' kolorowanki to chyba rozrywką dla gimbazy a nie ojca i męża.

 

Nie chce też jakiś patriotycznych wycieczek robić w stylu 'jak reprezentuje cię Polskę' bo każdy przede wszystkim reprezentuje siebie.

O co ci chodzi z tą kolorowanką? Chcesz powiedzieć że Ty jesteś święty i cycków nie oglądasz? Zdrowi faceci z nich i tyle. Ciesz się że fallusów nie kolorowali

Co do zachowania nie widziałem jakichś marginalnych sytuacji...owszem parę razy zaklęli ale co z tego. Wielka znawczyni garów Gessler klnie na antenie jak szewc i nikt z tego urabura nie robi.

Mnie się reportaż podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym kolorowanki dla dorosłych (nie tylko z cyckami) są ostatnio popularne. takie odstresowywacze.

Homoseksualizm też jest ostatnio modny.

 

 

Ja nikomu bluznic nie bronie, tylko to nie jest materiał do publikowania.

Tomek K chodzi na pielgrzymki, promuje 'kulturę picia piwa' - pamietacie co mówił o Oktoberfest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no tak, bo nikt z piwowarów/celebrytów/blogerów/vlogerów itd. się nie upija, nie przeklina, pije max 1 piwo dziennie dla smaku, a nie dla procentów i fazy, poczym ręcę na kołderkę i idzie spać. No dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kraj tacy celebryci, a jak widać niektórym ludziom się to podoba i widać są "targetem" tego Pana.  Zachowanie słabe i przypinają sobie całe szczęście metkę, mam nadzieje, że nie przełoży się to na piwowarstwo w Polsce. Jak to się mówi słoma z butów zawsze wyjdzie. Jest jedna rada nie oglądać tego i ignorować typa, a sam zniknie z sceny.

 

 

 

Co do zachowania nie widziałem jakichś marginalnych sytuacji...owszem parę razy zaklęli ale co z tego. Wielka znawczyni garów Gessler klnie na antenie jak szewc i nikt z tego urabura nie robi.

 

 

Aha czyli mamy milczeć? I dawać ciche przyzwolenie na takie zachowanie? Ludziom się to podoba bo jest proste w obiorze i trafia do nich, a że poziom tego programu jest poniżej krytyki to już nie ma znaczenia? Przyrównanie poziomom Geslerowj z Kopyrem akurat dobre, niestety Tomek teraz właściwie robi show pod publiczkę, żeby tylko była oglądalność. 

 

 

Przekleństwa i to soczyste na czacie kolegom nie przeszkadzają

Ta tak to lagi lecą aż licho...

 

Macie jakieś przykłady? Owszem zdarzy się czasem komuś mięsem rzucić, albo sobie wrzucimy, ale 99% rozmów na czacie ma odpowiednią dozę kultury, jak ktoś przesadza zostaje upominany, ale nie każdego można upilnować. Jakoś jak potrzebowaliście się o coś spytać dostaliście odpowiedź rzeczową i na temat. Tu jest różnica taka, że oni reprezentują Polski kraft za granicą i zachowują się jak chłopki spod baru na wiosce, rozumiem zabawę rozumiem napicie się każdy to robi, ale po co to nagrywać i chwalić się tym?

 

I druga sprawa, niedługo widzę na forum nie będzie można wygłosić swojej opinii bo zaraz się znajdą obrońcy uciśnionych, którzy przekręcą każdą wypowiedzieć tak żeby wyszło na ich. Temat poszedł do zgłoszenia bo nic na forum nie wnosi, a zaraz zacznie się gównoburza kolejna, a komu to potrzebne.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Furio wyzwał mnie kiedyś od skur.... ot taki mały przykład

 

To nie wiem poskarż się  gdzieś może mamie ? żonie, kochankowi ? I nie sądzę żeby Furio wyzwał Cię od skur.... nawet w żartach 

Edytowane przez morfitru75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Macie jakieś przykłady?

tak Furio wyzwał mnie kiedyś od skur.... ot taki mały przykład, a nic grubego nie napisałem. trochę ciężko to nazwać kulturą

 

Nice!

 

pics-or-didnt-happen_zps1e83c171.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Macie jakieś przykłady?

tak Furio wyzwał mnie kiedyś od skur.... ot taki mały przykład

 

 

To dlaczego tego nie zgłosiłeś? Są admini na forum, którzy nie pozwalają na takie zachowanie i za każdym razem powinno to być zgłaszane. Już 3-4 osoby za wyzywanie innych użytkowników dostawały bana na czacie. Druga sprawa, że coś mi się nie chce wierzyć, akurat Furio nie posługuje się takim językiem jak chce kogoś obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odbiegamy od tematu.

 

to nie inwektywy są najbardziej żenujące w tym filmie.

 

Ja bym go nazwał KacCalifornia czy KacFrancisco czy gdzie o ni tam są KacRosa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem poskarż się gdzieś może mamie ? żonie, kochankowi ? I nie sądzę żeby Furio wyzwał Cię od skur.... nawet w żartach

:/

 

 

Może Kopyr chciał zrobićcoś na żywo, a że każdy odbiera na swój sposób to inna sprawa. Niech ktoś zadzwoni do Niego z pytaniem what the fuck is this? i niech sam odpowie. Może przeprosi jeżeli uzna że jednak przegiął. Jeżeli nie sprostuje sprawy to myślę że możemy się szykować na co raz ciekawsze filmiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja bym to nazwał kac humorem. Nie ma co sie spinac. Swoja droga slowo k..wa w polskim jezyku potocznym jest tak czesto uzywane, że smialbym przypuszczać, że obcokrajowcy nawet nie wyczaili że panowie klna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im człowiek bardziej rozpoznawalny, tym bardziej należy uważać. Szczególnie jeśli może być kojarzony z jakąś większą społecznością, albo kreuje się na kogoś w tej społeczności.. Mi się też nie podoba. Poziom Gessler..litości. Ja nie chciałbym uczestniczyć w dyskusji na takim poziomie.

Zdrowia.

Edytowane przez Naturalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było tych wulgaryzmów aż tak dużo, na szczęście. Ale były użyte bezsensownie i w ustach Kopyra k... brzmi jak kulwa, które powtarza jakiś przedszkolak.  Polskie wulgaryzmy są bardzo wyraziste i na tle potocznego szeleszczącego języka przez obcokrajowców łatwe do zidentyfikowania. Choć materiał był w dużej części ciekawy to w pamięci zapadły tylko te kolorowanki i kilka brzydkich wyrazów. Nawet najlepszą zupę psuje pływający w niej choć jeden włos, takiej zupy nikt nie zapamięta ale włos na pewno. Czy usprawiedliwieniem kucharza jest, że przecież wszystkim wypadają włosy?  Wypaść może, ale podawać go świadomie do zjedzenia gościowi to już przesada. Magda G. też powinna zrobić coś z włosami pochylając się nad garami, już sama świadomość, że może tam coś wpaść powinna budzić obrzydzenie, ale widać nie wszystkich. 

Jednym słowem kultura,  piwna. 

Edytowane przez TomaszM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odbiegamy od tematu.

 

to nie inwektywy są najbardziej żenujące w tym filmie.

 

Ja bym go nazwał KacCalifornia czy KacFrancisco czy gdzie o ni tam są KacRosa ? 

To po jaką cholerę zakładałeś ten temat?

To działa w dwie strony.

Np taki ja, bardzo rzadko oglądam T.K. i pewnie nigdy bym nie trafił na ten filmik, a tak kliknąłem choć wyłączyłem po kilkudziesięciu sekundach ale punkcik mu już wskoczył.

Podobnych ludzi jest z pewnością mnóstwo.

Przez szum jaki próbujesz wywołać wokół nich robisz im tylko reklamę, chyba że to było zamysłem ale ja nie wnikam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial dodac od siebie, że przynajmiej Gesslerowa w sposób wyreżyserowany klnie w momentach kiedy trzeba stanowczo coś komuś wytknac ( sam niejednokrotnie używam słów mocnych dla podkreślenia jakiejś sytuacji wymagającej tego typu zachowania), ale nie filmik gdzie troje doroslych skacowanych kolegów stoi i gada.. o tzw dupie marynie.. w tym kontekscie slowo k..wa miało tylko i wyłącznie prostacko/wiesniacki wydźwięk. Szkoda. Z drugiej strony wyluzowawszy sie w USA może sam bym tak brzmiał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja myślę, że to robienie wideł z igły. Pojechali do USA to się wyluzowali. I bardzo dobrze. No i naprawdę, kolorowanka z cyckami to taki wielki skandal? Bo mąż i ojciec to już nie może nawet na rysunkowe panienki popatrzeć? Szczerze mówiąc to ja bardziej zdegustowany jestem taką sztywnością niż ich zachowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.