Skocz do zawartości

Sklep Esencjasmaku


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

to nie powinien tym sie przejmować :D

 

 

sugestia że to nie było takie do końca na serio i należy to traktować z przymrużeniem oka.

a ja myślę, że z przymrużeniem oka to jednak jest inaczej - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to nie powinien tym sie przejmować :D

 

 

sugestia że to nie było takie do końca na serio i należy to traktować z przymrużeniem oka.

a ja myślę, że z przymrużeniem oka to jednak jest inaczej - ;)

 

He he jakbys sam nie wiedział jak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest sklep Esencja Smaku w Krakowie i w Sopocie. Dwa oddziały tej samej firmy? Bo jeżeli tak, to po sopockiej filii z wyjątkiem śladów w google nie ma żadnych odnośników na stronie esencjasmaku.pl. Chciałbym wiedzieć, bo wybieram się do trójmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sklep Esencja Smaku w Krakowie i w Sopocie. Dwa oddziały tej samej firmy? Bo jeżeli tak, to po sopockiej filii z wyjątkiem śladów w google nie ma żadnych odnośników na stronie esencjasmaku.pl. Chciałbym wiedzieć, bo wybieram się do trójmiasta.

 

pierwotnie sklep był w sopotowie, ale został sprzedany - nowi właściciele przenieśli go do krakowa jakoś na początku tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ciekawostka: sklep wprowadził do oferty drożdże Imperial Yeast. Patrząc na dostępne ilości to chyba testowy rzut ale miejmy nadzieję, że zostaną na stałe w ofercie. 

https://esencjesmaku.pl/pl/producer/IMPERIAL-YEAST/89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sklepu w tej sprawie - odpowiedzieli, że obecna partia jest testową, ale zainteresowanie jest duże i chcą je wprowadzić w szerszym zakresie w przeciągu miesiąca-dwóch. Bardzo mnie to cieszy, bo są pierwszym dystrybutorem Imperial Yeast w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu dzwoniłem pytając się o drożdże imperial yeast. W marcu nie ma co się spodziewać nowej dostawy tych drożdży. 

Skuszony pozytywnymi opiniami zakupiłem jedne z tych, które były w sklepie dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na sklep Esencje Smaku trafiłem przypadkowo. Udało mi się tam kupić transparentne fermentory 15-litrowe, długo ich szukałem - jak widać mało sklepów na je w ofercie.

Mają tam też dobry wybór angielskich słodów Simpsons, nawet lepszy niż w Alepiwo - choć o dziwo brak podstawowego Pale Ale (jest tylko Maris Otter).

Wielki plus za szybką realizację zamówienia - fermentory zamówione w niedzielę były u mnie już we wtorek przed południem. Jest też opcja bezpłatnej wysyłki do paczkomatów.

Polecam i na pewno wrócę na ponowne zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.