Skocz do zawartości

Sklep Esencjasmaku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie miałem okazji skorzystać z opcji wysyłki, ale kilka dni temu będąc przejazdem w delegacji w Sopocie odwiedziłem sklep stacjonarny. Wszystko czego potrzebowałem było na miejscu, w dodatku sprzedawca doradził kilka rzeczy :) Jeśli równie sprawnie i profesjonalnie wygląda obsługa sklepu wysyłkowego to gorąco polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam ze swojej strony :) Słody dobrze ześrutowane, szybka wysyłka, a i do błędów potrafią się przyznać. Raz nie wysłane US-05 doszły na drugi dzień od zgłoszenia, oczywiście bez dodatkowych opłat. No i promocja u nich to promocja, a nie obniżka 2zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o przeceny produktów. Np. w kilku znanych nam sklepach brewkit ze zbliżającym się terminem jest przeceniany o 5zł (czyli ok 10%). No dla mnie to żadna obniżka. A Esencje potrafią zejść o 50% i tak np. kupiłem brewkity dla kolegi po 20zł i kolega się wkręcił w piwowarstwo po uwarzeniu swojego pierwszego bitterka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ale napisz, bo nie widać dobrze - on jest nieześrutowany czy ześrutowany tak grubo. Ja brałem ostatnio w esencjach i moją uwagę też zwróciła inna grubość śruty i to, że łuska była niezniszczona w ogóle. Ale wydajność wyszła mi nawet spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ziaren była przecięta na pół, część była w całości. Wydajność wyszła katastrofalna, ok. 25% mniejsza niż zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Część ziaren była przecięta na pół, część była w całości. Wydajność wyszła katastrofalna,

No OK, sklep dał ciała :( Nie on pierwszy i nie ostatni.

Mam nadzieję, że powiadomiłeś (z odpowiednim komentarzem) o tym fakcie sklep :) ?

Ja i tak nie rozumiem na co Ty liczyłeś mając świadomość, że masz źle ześrutowany słód gdy użyłeś go do zacierania?

Wg mnie, zamiast bić tu pianę, trzeba było poszukać sposobu na ponowne śrutowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placi to wymaga -skoro zapłacił za srutowanie to nie powinien tym sie przejmować :D

 

A jak pojedziesz na wulkanizację na zmianę opon, i za mało Ci je napompują, to pomimo tego, że wiesz, że są za mało napompowane będziesz użytkował auto normalnie, czy wrócisz na ów warsztat, lub pojedziesz na stację dopompować opony?

 

Tak jak Dr2 napisał, czego się spodziewał zacierając źle ześrutowany słód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Placi to wymaga -skoro zapłacił za srutowanie to nie powinien tym sie przejmować :D

 

A jak pojedziesz na wulkanizację na zmianę opon, i za mało Ci je napompują, to pomimo tego, że wiesz, że są za mało napompowane będziesz użytkował auto normalnie, czy wrócisz na ów warsztat, lub pojedziesz na stację dopompować opony?

 

Tak jak Dr2 napisał, czego się spodziewał zacierając źle ześrutowany słód?

 

Prowokator dał się sprowokować :P W sidła wpadła nie ta zwierzyna co trzeba ;) Ten uśmieszek na końcu wypowiedzi to była taka delikatna sugestia że to nie było takie do końca na serio i należy to traktować z przymrużeniem oka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.