Skocz do zawartości

[ebook]Tyskie.Vademecum.Piwa.2007


BoBi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Coz' date=' kazdemu czasem przytrafia sie... strzal w stope[/quote']

eeeee tam przesadzacie :)

w tym kraju...

kazda ksiazka traktujaca o piwie troszku wiecej niz o czym co sie pije' date=' jest 'dobra' w sensie

oddzialywania na spoleczna swiadomosc.

 

postawie moze nieco kontrowersyjna teze...

ze mimo bledow i wszytkiego innego ... w tym jednoznacznego i ewidentnego sponsoringu KP

przyniesie wiecej dobrego niz zlego domowemu piwo-warzeniu :)

 

chocby poprzez uzmyslownienia samego faktu, ze 'robienie' piwa to nie back box...

i dzieki ... nakladowi :) niebagatelnemu.

 

zbyt ortodoksynjnie co-po-niektorzy podchodza do pewnych spraw - moim zdaniem.[/quote']

przyznaję Reebowi rację. Błędów jest sporo. Ale jednak może ktoś zainteresuje się dzięki tej publikacji piwem, piwowarstwem... dowie się, że oprócz "jasnego z pianką" są też inne gatunki piwa i warto je spróbować.

A najlepszym przykładem pozytywnego wpływu tej książki jest Oiramm, który jak pisze trafił tu dzięki tej publikacji :)

Przyznam szczerze, że domowe piwowarstwo zacierało się we mnie już wcześniej w niskich temperaturach, następnie wzrosła we mnie temperatura po wspólnym z ojcem wykonaniem dobrego winka wiśniowego. Kolejna etapem była w/w książeczka, dzięki której już było naprawdę gorąco i trafiłem na to przemiłe forum. Gdy ujrzałem piękną Dori, to zrobiłem już tylko listę zakupów w Browamatorze!

Książeczka przydała się również z innego powodu. Mój teść lubi gratisy i dlatego kupił w prezencie rodzince 3 kartony piwa z ową pozycją w środku. Dzięki temu mam już 30 buteleczek na moje przyszłe piwko!

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam...Powiem tak...Jako że uwielbiam piwo, czytając tą książkę postanowiłem się dokładniej dowiedzieć jak się warzy ten cudowny napój w warunkach domowych i tak trafiłem tutaj...mam lekturę na zimne i deszczowe dni ...Książka chyba spełniła swoje zadanie mimo iż jak tu piszecie wiele jest w niej błędów i nie do tego miała kierować ( w sensie do domowego warzenia ) :D...

Chciałem Gorąco Wszystkich powitać... Mam nadzieje że pomożecie mi w mojej pierwszej warce, która zamierzam za niedługo uwarzyć...Pozdrawiam IncH...

 

 

Wiem że nie powinienem się tutaj z Wami witać, ale nie mogłem się powstrzymać...Oczywiście posta w dziale poznajemy się również zaraz napiszę....

Edytowane przez IncH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.