Skocz do zawartości

20.03.2016 - III Łódzki Konkurs Piw Domowych


Mateusz Papiernik

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie informacje są na stronie konkursu :) Warunkiem zakwalifikowania piwa do konkursu jest dołączenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Oznaczeń na butelkach może w ogóle nie być - chyba, że wysyłasz więcej niż jeden styl, wtedy konieczne jest jakieś odróżnienie. Może być oznakowanie na kapslu, może być karteczka na gumce, wszystko jedno. Ważne, żeby oznaczenie nie było trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywali tacy co złe piwo wysyłali bo oznaczeń na kapslu nie mieli :D

Spokojnie mi to nie grozi :) Piwko spakowane jutro wysyłka :)

 

 

Ważne, żeby oznaczenie nie było trwałe.

 

Ale rozumiem, że może być oznaczenie markerem na kapslu? Będziecie ścierać ;)?

 

Dla pewności swoje zmazałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam gdzie można dowiedzieć się czy piwko dotarło ? Planujecie opublikować listę otrzymanych piw ?

Też jestem ciekawy czy moje piwo doszło w całości. No i wpłata oczywiście też. Maila żadnego nie dostałem tak jak to się praktykuje w innych konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicznej listy nie będzie, aczkolwiek po zakończeniu przepisywaniu formularzy zgłoszeniowych roześlemy stosowne maile do każdego. Wszystko wskazuje na to, że nastąpi to jeszcze dziś. :)

 

Piw przyjechało dużo, a rozczytywanie ręcznie wypełnionych formularzy czasem chwilę zajmuje. Chyba na przyszły rok pomyślimy o elektronicznej rejestracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :) Gdyby ktoś nie dostał, proszę o kontakt. Z odcyfrowaniem niektórych maili mieliśmy problem.

 

Stłuczka była tylko jedna i z piwowarem tejże jesteśmy w kontakcie, więc jeżeli paczki nie wróciły do nadawcy - wszystko wskazuje na to, że są u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie zakończyli obrady, mamy wyniki eliminacji :) Gratulujemy wszystkim piwowarom i życzymy powodzenia w jutrzejszym finale!

 

http://pspdlodz.org/wyniki-eliminacji-w-iii-lodzkim-konkursie-piw-domowych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla finalistów powodzenia w finale .

Czy będzie informacja o ilości piw które brały udział w eliminacjach w danym stylu i czy poznamy skład komisji sędziowskiej która oceniała piwa w eliminacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Zaktualizowałem o te informacje stronę z wynikami eliminacji. Wczoraj pisaliśmy ją na gorąco, żeby jak najszybciej wypuścić wyniki. :)

 

Tymczasem finały III ŁKPD zakończone we wszystkich kategoriach, a Grand Champion konkursu wybrany! Dziękujemy wszystkim startującym piwowarom.

 

Zapraszamy serdecznie na Targi Piw Regionalnych Piwowary w sobotę, 2 kwietnia, o 19:00 na ogłoszenie wyników! Tego samego dnia wyniki umieścimy również w internecie.

 

Metryczki z eliminacji rozsyłać będziemy w najbliższym tygodniu. Metryczki finałowe już po ogłoszeniu wyników. Po rozesłaniu metryczek niezwłocznie o tym poinformujemy, żeby w razie, gdyby ktoś nie dosłał, można było się upominać o swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz będę chodził z wywieszonym językiem z ciekawości bo moje piwo trafiło do finału w kategorii Dry Stout. A można wiedzieć z jakiej kategorii został wyłoniony Grand Champion :-)

 

Pozdrawiam finalistów :-) oraz gratuluję.

Edytowane przez sebaal123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.