Skocz do zawartości

Browar WENA


wena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dyplom to niby kawałek papieru, ale ten papier to ważna sprawa dla piwowara (butle se kupiłeś a dyplomu nie kupisz, na dodatek tak zasłużonego).

A jak nie było przewidziane. Poprzednia edycja (2008) miała to 2009 nie, a obezna znów ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wena - ładne cacko, pozazdrościć wykonania. Temat kegowania już mi jakiś czas chodzi po głowie, więc chciałbym dopytac o kilka szczegółów.

 

Jak rozumiem - do kega - dwie szybkozłączki - piwo plus CO2, plus reduktor, u Ciebie potrójny. Czym takie nalewaki podłączyć

o takie;

http://allegro.pl/item1157597625_nalewak_do_piwa_kranik_nowy.html

do całości - mógłbyś trochę szczegółów, może fotek?

Chciałem zacząć od zestawu z kranikiem picnic, lane z lodówki - ale coś mnie na taką większą rzecz kręci.

Tylko jak sie popatrzy na ceny samych schładzarek na allegro - to taniej jest rollbar kupić, niż składac wszystko samemu.

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie popatrzy na ceny samych schładzarek na allegro - to taniej jest rollbar kupić, niż składac wszystko samemu.

Nie wydaje się. Kupując taki zestaw schładzarka jest używana jak i cały sprzęt, a ceny używanej schładzarki to ok. 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flood - musisz sie zdecydować czy chcesz schładzarkę, czy kegator. Wszystkiego są plusy i minusy. Ja akurat mam schładzarkę bo taką wygrałem. KOPYR ma kegator.

http://www.piwo.org/forum/t2536-Kegi-Pepsi-rozlew-i-kegerator--moje-boje--.html

w tym wątku jest trochę opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie popatrzy na ceny samych schładzarek na allegro - to taniej jest rollbar kupić' date=' niż składac wszystko samemu.[/quote']

Nie wydaje się. Kupując taki zestaw schładzarka jest używana jak i cały sprzęt, a ceny używanej schładzarki to ok. 350zł.

Ja wczoraj kupiłem schładzarkę (Cornelius) i dwie głowice (Fitingi "A" i "M") za 300zł ;)

 

Dla siebie, do piwa domowego, planuję zrobić kegerator z lodówki (aktualnie używanej u mnie w domu - jak tylko zostanie zastąpiona nowszym sprzętem), chłodziarka jest tymczasowa..

 

Dla wszystkich kompletujących sprzęt (niezależnie czy są to kegi na kadzie, czy schładzarki, lodówki czy inne sprzęty) mam radę: szukajcie okazji, wykorzystujcie do tego wszelkie możliwe środki (lokalne gazety ogłoszeniowe na przykład). Można trafić fajne rzeczy za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Widocznie Janek woli warzyć niż pisać. Ja bym się nie martwił. ;)

Bardzo słuszna uwaga.

CROCCO- przecież piłeś ostatnio moje piwo - maibock - nikt nie narzekał.

Wniosek prosty - muszę warzyć i nie marnować czasu na pisanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.