Skocz do zawartości

Browar WENA


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie piszę post nr 1500. Informuję wszystkich i każdego z osobna, że Browar JK od dnia jutrzejszego nazywa się Browar WENA. W dniu jutrzejszym przypada 4 rocznica mojego pierwszego warzenia. Niestety był to tylko brewkit, ale od tego się zaczęło.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja gratuluję przede wszystkim tego, że warząc 2 lata krócej masz ponad 2 razy więcej warek na koncie, o sukcesach nie wspominając.

 

Napiszę jeszcze taką, może śmieszną, konstatację - jak odbierałeś Grand Championa, jak piłem BKD, jak słuchałem wywiadu u Weissa, to strasznie się cieszyłem, że Janek Krysiak naszym przyjacielem jest! *

 

 

 

 

 

*i tu powinna być taka buźka, że się łezka w oku kręci :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gratuluję przede wszystkim tego, że warząc 2 lata krócej masz ponad 2 razy więcej warek na koncie, o sukcesach nie wspominając.

 

Napiszę jeszcze taką, może śmieszną, konstatację - jak odbierałeś Grand Championa, jak piłem BKD, jak słuchałem wywiadu u Weissa, to strasznie się cieszyłem, że Janek Krysiak naszym przyjacielem jest! *

 

 

 

 

 

*i tu powinna być taka buźka, że się łezka w oku kręci :)

Tomek rozpieszczasz mnie. Piję Twoje zdrowie piwem IPA, które się nagazowało dopiero po ok 6 miesiącach. czekałem na nie długo, ale się opłaciło. Cierpliwość jest cnotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piszę post nr 1500. Informuję wszystkich i każdego z osobna, że Browar JK od dnia jutrzejszego nazywa się Browar WENA. W dniu jutrzejszym przypada 4 rocznica mojego pierwszego warzenia. Niestety był to tylko brewkit, ale od tego się zaczęło.

Pod ten nowystary acz zasłużony browar :/:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na czwartą rocznice musi być wierszyk.

 

Cztery lata już minęły,

Usta piwek pochłonęły.

Tysiąc pięćset postów było,

Byle by się nie skończyło.

 

Zmienił Janek ,nazwę zmienił,

ale Sam się nie odmienił.

Piwo warzy , nic nie zdradził,

znów na podium będzie wchodził.

 

Dzięki niemu wiele ?gości?

przez tygodnie tylko pości.

By zakupić chmiele,słody,

I po wrzucać to do wody.

 

Warz więc Wena ku radości,

Pisz, zachęcaj dla potomności.

My cię Janku podziwiamy,

I wiedz ze zawsze cię wspieramy.

 

zibi :tort:

Edytowane przez zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
A Browamator zdążył Ci już butlę dosłać? ;)

No niestety musiałem butlę kupić, aby uruchomić bar. Ale bycie piwowarem uczy cierpliwości więc może na tą obiecaną butlę do kompletu jeszcze kiedyś się doczekam. W końcu słowo PREZESA droższe pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Browamator zdążył Ci już butlę dosłać? :)

No niestety musiałem butlę kupić' date=' aby uruchomić bar. Ale bycie piwowarem uczy cierpliwości więc może na tą obiecaną butlę do kompletu jeszcze kiedyś się doczekam. W końcu słowo PREZESA droższe pieniędzy.[/quote']

Spoko, przecież dopiero rok minął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.