Jump to content
wena

Browar WENA

Recommended Posts

Właśnie piszę post nr 1500. Informuję wszystkich i każdego z osobna, że Browar JK od dnia jutrzejszego nazywa się Browar WENA. W dniu jutrzejszym przypada 4 rocznica mojego pierwszego warzenia. Niestety był to tylko brewkit, ale od tego się zaczęło.

Edited by wena

No gratuluję.

Gratuluję 1500 postu.

Gratuluję czwartej rocznicy.

Gratuluję opisu swoich pociech, które ujrzą światło dzienne.

Gratulacje :smilies:

Mam nadzieję, że w tym wątku zaczniesz opisywać swoje warki ;)

Tej uwagi najbardziej się bałem. Będę się starał, ale mam za mało czasu.

Ja gratuluję przede wszystkim tego, że warząc 2 lata krócej masz ponad 2 razy więcej warek na koncie, o sukcesach nie wspominając.

Napiszę jeszcze taką, może śmieszną, konstatację - jak odbierałeś Grand Championa, jak piłem BKD, jak słuchałem wywiadu u Weissa, to strasznie się cieszyłem, że Janek Krysiak naszym przyjacielem jest! *

*i tu powinna być taka buźka, że się łezka w oku kręci :smilies:

Wena, gratuluję, życzę dalszych sukcesów i zadowolenia ze swego hobby. No i oczywiście życzę Ci więcej czasu, byś mógł opisywać swoje dokonania .

Ja gratuluję przede wszystkim tego, że warząc 2 lata krócej masz ponad 2 razy więcej warek na koncie, o sukcesach nie wspominając.

Napiszę jeszcze taką, może śmieszną, konstatację - jak odbierałeś Grand Championa, jak piłem BKD, jak słuchałem wywiadu u Weissa, to strasznie się cieszyłem, że Janek Krysiak naszym przyjacielem jest! *

*i tu powinna być taka buźka, że się łezka w oku kręci :)

Tomek rozpieszczasz mnie. Piję Twoje zdrowie piwem IPA, które się nagazowało dopiero po ok 6 miesiącach. czekałem na nie długo, ale się opłaciło. Cierpliwość jest cnotą.

Właśnie piszę post nr 1500. Informuję wszystkich i każdego z osobna, że Browar JK od dnia jutrzejszego nazywa się Browar WENA. W dniu jutrzejszym przypada 4 rocznica mojego pierwszego warzenia. Niestety był to tylko brewkit, ale od tego się zaczęło.

Pod ten nowystary acz zasłużony browar :/:):)

Domowy Browar WENA ma już swoje miejsce w historii polskiego piwowarstwa.

Życzę następnych zasłużonych sukcesów !

I dobrej zabawy :)s

No to na czwartą rocznice musi być wierszyk.

Cztery lata już minęły,

Usta piwek pochłonęły.

Tysiąc pięćset postów było,

Byle by się nie skończyło.

Zmienił Janek ,nazwę zmienił,

ale Sam się nie odmienił.

Piwo warzy , nic nie zdradził,

znów na podium będzie wchodził.

Dzięki niemu wiele ?gości?

przez tygodnie tylko pości.

By zakupić chmiele,słody,

I po wrzucać to do wody.

Warz więc Wena ku radości,

Pisz, zachęcaj dla potomności.

My cię Janku podziwiamy,

I wiedz ze zawsze cię wspieramy.

zibi :tort:

Edited by zibi

Pierwszy raz w moim długim życiu ktoś napisał wiersz na mój temat. Dziękuję ZIBI jestem mile zaskoczony. Będę się dalej starał ku chwale piwowarstwa domowego.

To wreszcie wypada się pochwalić nowym barem. Był gotowy i użytkowany jest intensywnie od dnia dziecka. Oto mój bar

Edited by wena

A Browamator zdążył Ci już butlę dosłać? ;)

No niestety musiałem butlę kupić, aby uruchomić bar. Ale bycie piwowarem uczy cierpliwości więc może na tą obiecaną butlę do kompletu jeszcze kiedyś się doczekam. W końcu słowo PREZESA droższe pieniędzy.

A Browamator zdążył Ci już butlę dosłać? :)

No niestety musiałem butlę kupić' date=' aby uruchomić bar. Ale bycie piwowarem uczy cierpliwości więc może na tą obiecaną butlę do kompletu jeszcze kiedyś się doczekam. W końcu słowo PREZESA droższe pieniędzy.[/quote']

Spoko, przecież dopiero rok minął ;)

No wena imponujący mebelek ,spieszę pokazać go żonce w listopadzie mam urodziny ;)

Hehe, zibi, moja jak to zobaczyła to aż się ucieszyła: "to co, zbudujemy sobie domek, prawda? bo przecież w naszym mieszkaniu się nie zmieści...". ;)

Bar był robiony pod meble kuchenne. Na codzień stoi w kuchni więc musiał sie upodobnić.

W zeszłym roku chyba nie był przewidziany dyplom GC bo nie dostałem, ale mam nadzieję, żę dostanę go razem z butlą. Cierpliwość jest cnotą.