Skocz do zawartości

To co robimy staje się trendy


GaGacek

Rekomendowane odpowiedzi

mnie to średnio cieszy... ;)

Dobrze,że zainteresowałem sie zanim napisano co jest "trendy"...

Znam jednego co wchodzi we wszysto co jest na topie by pokazać, że on zrobi lepiej, więcej i drożej.

Teraz ma zajawke na rowery... podobno (wierzę...) tylna piasta w jego "bajku"do "downhillu" kosztuje tyle co mój cały rower.

Zajawka potrwa do pierwszej wywrotki ze złamaniem.... ale ważne, że w świat poszło,że ma rower za 17ooo zł.

Czyli jak sie dowie o piwie, to zamówi "NAJWIĘKSZY Browar Domowy Browamator MAKSIMATOR" x 2, i zacznie produkcję seryjną....

Smolę kasę gościa... ale obawiam sie zalewu kolesi, co w sprawę zamiast serca wkładają portfel.

A to juz nie pasja tylko szpanerstwo.

 

p.s. a tak swoja drogą, to ciekawe ile ci "trendsetterzy" od producentów brew-kitów gratisów dostali :smilies:

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to średnio cieszy... ;)

Dobrze,że zainteresowałem sie zanim napisano co jest "trendy"...

Znam jednego co wchodzi we wszysto co jest na topie by pokazać, że on zrobi lepiej, więcej i drożej.

Teraz ma zajawke na rowery... podobno (wierzę...) tylna piasta w jego "bajku"do "downhillu" kosztuje tyle co mój cały rower.

Zajawka potrwa do pierwszej wywrotki ze złamaniem.... ale ważne, że w świat poszło,że ma rower za 17ooo zł.

Czyli jak sie dowie o piwie, to zamówi "NAJWIĘKSZY Browar Domowy Browamator MAKSIMATOR" x 2, i zacznie produkcję seryjną....

Smolę kasę gościa... ale obawiam sie zalewu kolesi, co w sprawę zamiast serca wkładają portfel.

A to juz nie pasja tylko szpanerstwo.

 

p.s. a tak swoja drogą, to ciekawe ile ci "trendsetterzy" od producentów brew-kitów gratisów dostali ;)

A tam maksimator, to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprzęt z wyższej półki. Nie każdego na to stać.

I o to w lansie chodzi. :smilies:

 

EDIT: Bierzesz kredyt, ~1000zł miesięcznie i po 5 latach masz spłacone. ;)

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam maksimator' date=' to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Heheh, taki sprzęt wcale nie gwarantuje pysznego piwa. To samo można uzyskać na sprzęcie za kilkaset zł i to jest piękne w tym hobby.

Masz rację. Dobrze, że ja się nie stresuję i warzę na sprzęcie 30 letnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam maksimator' date=' to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Heheh, taki sprzęt wcale nie gwarantuje pysznego piwa. To samo można uzyskać na sprzęcie za kilkaset zł i to jest piękne w tym hobby.

Czy Wy wiecie co to znaczy lans?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym kupować coś gotowego za dużą kasę myśle,że wybrałbym tą instalacje http://www.brouwland.com/setframes/?l=&to=http%3A//www.brouwland.com/shop/product.asp%3Fcfid%3D4%26id%3D2904%26cat%3D910%26dt%3D7&shwlnk=0 ... dla mnie wymiata, jest jeszcze większy "brat" I-TECH... :smilies:

No fakt, to jest jeszcze bardziej lansiarskie, choćby z tego powodu, że 3 razy droższe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznać musisz,że pobawiłbyś się i uwarzył kilkanaście wareczek.... ;):smilies:

Na braumeisterze też bym chętnie pohulał. :)

 

EDIT: co ja gadam, ja bym chętnie coś uwarzył na swoim taborecie. ;)

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym kupować coś gotowego za dużą kasę myśle,że wybrałbym tą instalacje http://www.brouwland.com/setframes/?l=&to=http%3A//www.brouwland.com/shop/product.asp%3Fcfid%3D4%26id%3D2904%26cat%3D910%26dt%3D7&shwlnk=0 ... dla mnie wymiata, jest jeszcze większy "brat" I-TECH... :)

No piękna zabaweczka ale i Braumeisterek by nadbił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smolę kasę gościa... ale obawiam sie zalewu kolesi' date=' co w sprawę zamiast serca wkładają portfel.[/quote']

Właśnie tacy ludzie to marzenie sprzedawców. Niech sobie nasze sklepy zarobią.

Niech wkładają forsę przecież gdzieś ją muszą wydawać. Jak pisze CODER nasi zarobią. Ciągnąc to dalej będą się rozwijać, będą mieli coraz więcej ciekawego asortymentu. My wszyscy normalni na tym skorzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.