Jump to content
Sign in to follow this  
GaGacek

To co robimy staje się trendy

Recommended Posts

mnie to średnio cieszy... ;)

Dobrze,że zainteresowałem sie zanim napisano co jest "trendy"...

Znam jednego co wchodzi we wszysto co jest na topie by pokazać, że on zrobi lepiej, więcej i drożej.

Teraz ma zajawke na rowery... podobno (wierzę...) tylna piasta w jego "bajku"do "downhillu" kosztuje tyle co mój cały rower.

Zajawka potrwa do pierwszej wywrotki ze złamaniem.... ale ważne, że w świat poszło,że ma rower za 17ooo zł.

Czyli jak sie dowie o piwie, to zamówi "NAJWIĘKSZY Browar Domowy Browamator MAKSIMATOR" x 2, i zacznie produkcję seryjną....

Smolę kasę gościa... ale obawiam sie zalewu kolesi, co w sprawę zamiast serca wkładają portfel.

A to juz nie pasja tylko szpanerstwo.

p.s. a tak swoja drogą, to ciekawe ile ci "trendsetterzy" od producentów brew-kitów gratisów dostali :smilies:

Edited by coelian

Ale leń jesteś. Ja jak się rpzpędziłem to 11 warek uwarzyłem w ciągu 13 dni.

mnie to średnio cieszy... ;)

Dobrze,że zainteresowałem sie zanim napisano co jest "trendy"...

Znam jednego co wchodzi we wszysto co jest na topie by pokazać, że on zrobi lepiej, więcej i drożej.

Teraz ma zajawke na rowery... podobno (wierzę...) tylna piasta w jego "bajku"do "downhillu" kosztuje tyle co mój cały rower.

Zajawka potrwa do pierwszej wywrotki ze złamaniem.... ale ważne, że w świat poszło,że ma rower za 17ooo zł.

Czyli jak sie dowie o piwie, to zamówi "NAJWIĘKSZY Browar Domowy Browamator MAKSIMATOR" x 2, i zacznie produkcję seryjną....

Smolę kasę gościa... ale obawiam sie zalewu kolesi, co w sprawę zamiast serca wkładają portfel.

A to juz nie pasja tylko szpanerstwo.

p.s. a tak swoja drogą, to ciekawe ile ci "trendsetterzy" od producentów brew-kitów gratisów dostali ;)

A tam maksimator, to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Edited by kopyr

To sprzęt z wyższej półki. Nie każdego na to stać.

I o to w lansie chodzi. :smilies:

EDIT: Bierzesz kredyt, ~1000zł miesięcznie i po 5 latach masz spłacone. ;)

Edited by kopyr

Ale leń jesteś. Ja jak się rpzpędziłem to 11 warek uwarzyłem w ciągu 13 dni.

I to z zacieraniem. :smilies: Ale jak puste tanki stały to na puste nie chciałeś patrzeć.

A tam maksimator, to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Heheh, taki sprzęt wcale nie gwarantuje pysznego piwa. To samo można uzyskać na sprzęcie za kilkaset zł i to jest piękne w tym hobby.

A tam maksimator' date=' to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Heheh, taki sprzęt wcale nie gwarantuje pysznego piwa. To samo można uzyskać na sprzęcie za kilkaset zł i to jest piękne w tym hobby.

Masz rację. Dobrze, że ja się nie stresuję i warzę na sprzęcie 30 letnim.

A tam maksimator' date=' to jest lansiarski sprzęt. :smilies:

Czy Wy wiecie co to znaczy lans?? ;)

Jeżeli miałbym kupować coś gotowego za dużą kasę myśle,że wybrałbym tą instalacje http://www.brouwland.com/setframes/?l=&to=http%3A//www.brouwland.com/shop/product.asp%3Fcfid%3D4%26id%3D2904%26cat%3D910%26dt%3D7&shwlnk=0 ... dla mnie wymiata, jest jeszcze większy "brat" I-TECH... :smilies:

No fakt, to jest jeszcze bardziej lansiarskie, choćby z tego powodu, że 3 razy droższe. ;)

Ale przyznać musisz,że pobawiłbyś się i uwarzył kilkanaście wareczek.... ;):smilies:

Na braumeisterze też bym chętnie pohulał. :)

EDIT: co ja gadam, ja bym chętnie coś uwarzył na swoim taborecie. ;)

Edited by kopyr

EDIT: co ja gadam, ja bym chętnie coś uwarzył na swoim taborecie. :smilies:

True, true ,że się tak wyrażę... ja ostatnio przez pracę nie mam kiedy czegoś uwarzyć, planowałem na jutro dwie warki, ale co z tego wyjdzie nie wiem, mam w planach podwójną pszenicę na 3068 ale z różnymi słodami...

ja bym chętnie coś uwarzył na swoim taborecie. :smilies:

A ja chyba zainwestuję będę musiał zainwestować kiedyś w taboret i przenieść się do garażu...

Właśnie tacy ludzie to marzenie sprzedawców. Niech sobie nasze sklepy zarobią.

Jeżeli miałbym kupować coś gotowego za dużą kasę myśle,że wybrałbym tą instalacje http://www.brouwland.com/setframes/?l=&to=http%3A//www.brouwland.com/shop/product.asp%3Fcfid%3D4%26id%3D2904%26cat%3D910%26dt%3D7&shwlnk=0 ... dla mnie wymiata, jest jeszcze większy "brat" I-TECH... :)

No piękna zabaweczka ale i Braumeisterek by nadbił :)

Smolę kasę gościa... ale obawiam sie zalewu kolesi' date=' co w sprawę zamiast serca wkładają portfel.[/quote']

Właśnie tacy ludzie to marzenie sprzedawców. Niech sobie nasze sklepy zarobią.

Niech wkładają forsę przecież gdzieś ją muszą wydawać. Jak pisze CODER nasi zarobią. Ciągnąc to dalej będą się rozwijać, będą mieli coraz więcej ciekawego asortymentu. My wszyscy normalni na tym skorzystamy.