Skocz do zawartości

1 Zlot Piwo.org 16-17-18 kwiecień 2010, Brenna


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba przyznać, że U Gazdy jest pierońsko piknie. Wokół góry i cisza. Inny świat. Stoły uginają się pod ciężarem swojskich pyszności. Konie podobno nie odczuwają naszego nawet po obiedzie. Miejsce magiczne. Będę tam wracał.

Jeśli znajdziemy podobnie uroczych ludzi i miejsce (wątpliwe) to jestem za zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - chętnie i tam, do Gazdów bym pojechał, ale paskudnie skręciłem kostkę, i teraz mogę tylko zazdrościć. Z żalu uwarzyłem BBA;-).

 

Może przy kolejnym łatwiej mi będzie wpasowac się z podróżą i terminem.

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wreszcie i ja znalazłem kilka chwil, by podziękowac wszystkim uczestnikom za wspaniałe towarzystwo na I zlocie piwo.org . Było pięknie. Miło było Was poznać, miło było podyskotować z Wami o naszej pasji, miło było skosztować Waszych piw, miło było uczestniczyć w "ciepaniu" pniakiem, miło było zaparkować koniem pod saloon'em w towarzystwie Infama i Staśka, miło było "dobić" się dzięki najszej barbarzyńskiej piwowarce, miło było się nudzić, miło było....., miło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przy kolejnym łatwiej mi będzie wpasowac się z podróżą i terminem.

To pikuś. Bardziej musisz pilnować swojej kostki :)

Wielka szkoda, że Cię nie było. Odwdzięczyłbym się za pomoc w odpluskwianiu mojego programiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie byłam oficjalnym uczestnikiem zlotu, ale aktywnym obserwatorem "od zaplecza" :(, długo się zastanawialam czy mam sie odezwać w temacie :rolleyes:. Powiem tylko, że miło było Was poznać drodzy piwowarzy. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) . Wasze zdrowie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać!

Dzięki za spotkanie, nocne dyskusje olbrzymi, pyszny, pięknie wypieczony udziec i pierwsze piwko.

Piwko poddamy ocenie :(

Pozdrawiam.

Oj Infam, Infam! Przecież to była wędzona szynka (fakt, że z kością). Czy Ty aby czegoś mocniejszego nie pociągałeś pod stołem?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kochani przyznać się proszę czyje to piwa, otrzymałem do degustacji (dziekuję :) ) i z braku oznaczeń nie mogę przypisać do nikogo:

 

1. Jasne, czarny kapsel na napisem 53 AL białym mazakiem

2. Jasne, złoty kapsel z napisem 21 białym grubym mazakiem

3. 2 szt jasnego piwa wyglądającego pod słońce jak Ale, niebieski kapsel bez napisu

 

Chciałbym degustację opisać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło Cię było poznać Gabi. Twoje pierwsze piwo czeka na stosowny moment, by go skosztować. Mam nadzieję, że będzie na tak wysokim poziomie smakowym jak szynka .

Szynka to dzieło Bogdana :) . On jest fachowcem w dziedzinie wyrobu wędlin w naszym domu. Ja mam tylko nadzieję, że moim pierwszym piwem nikogo nie struję :(:) . Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam w imieniu swoim i Bogdana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, Twoje piwo widzę że prawie wszyscy otrzymali mam i ja. :)

Ciekaw jestem kto pierwszy spróbuje - chyba wszyscy czekają na pierwszego ochotnika. Ja może spróbuję w niedziele.

Bogdan to richrich jest fachura. Szynka pierwsza klasa. Razem tworzycie fajny duet.

O etykietach pamiętaj dla mnie ( raczej dla znajomych) w ilości 3 szt - nie będę odklejał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi' date=' Twoje piwo widzę że prawie wszyscy otrzymali mam i ja. :)[/quote']

Mnie się nie udało :) Żałuję

Napisałem że prawie, bo to pierwsze piwo i było pewnie mniej niż 20l.

Moje pierwsze to chyba nikt nie otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że prawie, bo to pierwsze piwo i było pewnie mniej niż 20l.

Moje pierwsze to chyba nikt nie otrzymał.

Masz rację pieron. Nie było tego dużo, ale robiłam wszystko z drżącymi rękami :) . Następna warka była już warzona po telefonach do znajomych piwowarów :) . Na następne spotkanie Bogdan zrobi znowu coś pysznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.