Skocz do zawartości

1 Zlot Piwo.org 16-17-18 kwiecień 2010, Brenna


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko okaże się, jak wyklaruje nam się pewna grupa uczestników. Ilość osób w głównej sali ograniczona jest do około 30. Jak dojedzie 10 osób to już się nie zmieścimy. Pomijając kwestie formalne z właścicielami gospodarstwa. Ale spokojnie, stąd wcześniejsze działania, żeby był czas na ew. zmiany i doszlifowania zlotu. Dzisiaj rozmawiałem z właścicielką i uważam, ze dogramy to tak, że będziemy zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiąże się to z blokowaniem komuś miejsca, to wpisałbym się na listę rezerwową. Naprawdę trudno mi ocenić, czy jest szansa żeby się wyrwać, dlatego nie rejestrowałem się wcześniej coby nie blokować bez sensu miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Szkoda że mało miejsc, szkoda że wszystko zajęte. W sumie nie mam daleko i można by wpaść zrobić jakąś plenerową rozpierduche laserową np w zamian za jakąś symboliczną degustacje :)

Zapraszamy. Ja nie jestem organizatorem, ale na jakieś degustacje sie załapiesz, przynajmniej u mnie. Daj znać wczesniej czy to aktualne. Najlepiej na PW. Coś dla Ciebie zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak się załapie to mnie będa plecy boleć... od spania w aucie. Chyba odpuszcze, do laserków potrzebne było by dobre nagłośnienie a to juz nie moja działka i wiadomo trzeba by $$

Ale mam pomysł, tylko nie wiem czy zrobić z tego tajemnicy dla pewnych kręgów... co by niespodzianka była. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za 3 dni dopinam szczegóły u naszych Gospodarzy - jeżeli pojawiły się u osób które deklarowały swoją obecność jakieś problematyki z uczestnictwem, proszę koniecznie o informację na maila zlot@piwo.org. Mamy pokaźną listę rezerwową i musimy również te osoby zawczasu poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mniejszym problemem są noclegi. Większy problem to sala posiedzeń - czyli ogólna gdzie się odbywa cała impreza i posiłki. Tam mieści się max 35 osób. Gospodarze nie chcą robić nadmiernego tłoku, bo to wpływa na komfort i dalej zadowolenie osób będących na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.