Skocz do zawartości

1 Zlot Piwo.org 16-17-18 kwiecień 2010, Brenna


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chętnie przyjadę. :P

Kurde, brakuje mi butelek więc jeśli ktoś zostawi to chętnie przygarnę i zabiorę do siebie -tylko pewnie wszystcy z butelkami wrócą do domu.:)

Ja Tobie swoje butelki zostawie :) oczywiscie z a dobre piwo :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też chętnie przyjadę. :P

Kurde' date=' brakuje mi butelek więc jeśli ktoś zostawi to chętnie przygarnę i zabiorę do siebie -tylko pewnie wszystcy z butelkami wrócą do domu.:)[/quote']

Ja Tobie swoje butelki zostawie :) oczywiscie z a dobre piwo :smilies:

Oj, będę wdzięczny, gdyż dziś po rozlewie ostało mi tylko 20 butelek, a to malutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Dzisiaj w godzinach wieczornych podam kompletne informacje na temat Zlotu i Konkursu :)

Rozumiem że dzisiaj do wieczora dasz rady? :):smilies:

Informacja już jest http://www.piwo.org/forum/t2939-1-Zlot-Piwo-org-16-17-18-04-2010-Brenna--informacje-dla-uczestnikow.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładnie, najpierw kondolencje, zaduma i reflakesja nad tragedią - wywody długie i przemyślenia, a potem zlot w czasie żałoby narodowej. A jak, to takie polskie. Nic nie stanie na przeszkodzie. Piwowarzy z zasadmi pewnikiem spotkali się by opłakiwać rodaków - żenada :)

Powstrzymaj się od oceniania innych. Szantażu moralnego mamy dość w TV, radio i gazetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażenie własnego zdania to nie ocena,

To wg Ciebie nie jest ocena?

żenada :)
a nazywać moja wypowiedź szantażem moralnym to już idiotyzm, zastanów się w szerszym spojrzeniu na sytuację, kogo ty usprawiedliwiasz poprzez szum medialny?

A czym jest jak nie szantażem moralnym. Kto nie płacze, nie stoi 18h pod pałacem, nie szlocha, nie zachwyca się pogrzebem na Wawelu, ten nie jest patriotą, ten jest zaprzaniec bez serca i pachołek Moskali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jest jak nie szantażem moralnym. Kto nie płacze, nie stoi 18h pod pałacem, nie szlocha, nie zachwyca się pogrzebem na Wawelu, ten nie jest patriotą, ten jest zaprzaniec bez serca i pachołek Moskali. :)

Nie ten, ten kto nie umie pojąć powagi sutuacji i nie na pokaz się uweznętrzaniać, tylko uszanowac żałobę narodową!

 

Nie potrzeba łez, aby płakać, nie potrzeba ceremoni, aby celebrować chwałę, może to trudne do zrozumienia, więc kończę, bo szkoda słów tysiąca jak kilka nie wystarczyło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już dotarliśmy do domu :)

 

Wrażenia: kto nie był niech mocno żałuję, wymienię same plusy dodatnie bo innych nie było :)

 

- możliwość poznania w końcu na żywo forumowiczów, szczególnie pozdrawiam Anmarów, Bogdan64, Dziadka (z bratem), Bieloka, Wenę, Pierona, Apolloksa, Ignac99 z żonami lub bez i wszystkich pozostałych :)

- przepiękna okolica z ekstremalnym podjazdem

- Bogdan przewodnik na Trzy Kopce

- jedzenie: wszystko własnej roboty u gospodarzy, wędliny, sery itd. super

- piwa od piwowarów, bardzo, bardzo dużo degustowane na miejscu plus zbiór do spokojnych testów do domu

- pogoda jak na zamówienie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.