Skocz do zawartości

Lodówka do fermentacji sterowana przez WiFi


Malinowy

Rekomendowane odpowiedzi

Router inny, ale poradziłem sobie z problemem. Na starym miejscu włączyłem sterownik, wszedłem w ustawienia, ustawiłem w komórce hotspot, połączyłem z nim sterownik. Zawiozłem do domu i dopiero udało się skonfigurować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy orientuje się ktoś jak zresetować hasło wifi w sterowniku? Wi instrukcji jest napisane: "Aby przywrócić działanie sterownika należy podczas uruchamiania (w czasie do 20 sekund od włączenia zasilania) zewrzeć na chwilkę (~ 1 - 2 sekund) środkowy pin czujnika nr 1 z masą (minusem). Spowoduje to nadpisanie ustawień adresacji IP, portu, haseł, i konfiguracji sieci WiFi." ale który to pierwszy czujnik a gdzie minus (masa). Czy masa jest na obudowie gniazda mini usb zasilania? Mój sterownik taki jak na foto

IMG_20200205_193756.thumb.jpg.782e3507153f4406d7eb4333e4741760.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może odpowiem i rozwieję wszystkie wątpliwości.

Początkowe wersję sterowników miały możliwość resetowania tylko ustawień sieci. Hasło do panelu się nie resetowalo. od wersji 3.0 będzie możliwość "chmurowego" resetu ustawień i hasła. Można to zresetować przez flashowanie, jeśli sterownik ciągle łączy się do sieci wifi to jest to do ogarniecia. Wyślę ci numer telefonu na priv to zadzwoń jutro w godzinach pracy to spróbuję to zresetować. Jeśli sterownik nie łączy się do sieci wifi tylko tworzy własną (czyli ustawienia sieci się zresetowały) to będziesz musiał wysłać do mnie sterownik żeby go przywrócić do stanu używalności.

 

Pozdrawiam: Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.11.2022 o 21:46, Eselchen napisał:

Czy można nastawiać temperatury i podglądać wykresy spoza sieci lokalnej przez jakąś aplikacje (np. Thingview)?

 

 

Wykresy można podglądać na thingspeak natomiast zmiany nastaw nie są możliwe.

 

W planach był portal do zarządzania sterownikami i o ile backend jest zrobiony tak na frontend zabrakło czasu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.