Skocz do zawartości

Wiadro prostokątne


Pan Łyżwa

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dużo tych wiader w necie, ale wątpię żeby nadawały się do warzenia.

"Nasze wiadra plastikowe nadają się do magazynowania i transportu zarówno produktów ciekłych jak i substancji stałych. Produkowane są z polipropylenu (PP), posiadają w większości przypadków zamknięcie gwarancyjne.

Dopuszczone poprzez atest, do przechowywania artykułów spożywczych. Posiadają zabezpieczenie przed otwarciem pokrywy oraz jednokrawędziowy system zamknięcia."

 

Tylko z tego sklepu co ja znalazłem to za dostawę chcą 250 złotych bo idą w hurt. Możesz podrzucić jakiś link do takich wiader?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w hurtowych ilościach to znalazłem, ale to pudełko co niżej podaje się elegancko nada do trzymania słodu. Zastanawiam się jeszcze czy w takim mógłbym trzymać fermentujące piwo, może ktoś wie?

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80102976/#/00206317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w hurtowych ilościach to znalazłem, ale to pudełko co niżej podaje się elegancko nada do trzymania słodu. Zastanawiam się jeszcze czy w takim mógłbym trzymać fermentujące piwo, może ktoś wie?

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80102976/#/00206317

nie nadaje sie - :P to jak bys w worku trzymał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko w hurtowych ilościach to znalazłem, ale to pudełko co niżej podaje się elegancko nada do trzymania słodu. Zastanawiam się jeszcze czy w takim mógłbym trzymać fermentujące piwo, może ktoś wie?

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80102976/#/00206317

nie nadaje sie - :P to jak bys w worku trzymał 

 

Do tego można dokupić przykrywkę i klipsy do zamknięcia. Bardziej mnie zastanawia czy taki plastyik (Tworzywo polipropylenowe) nie wejdzie w reakcje brzeką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zastanawia czy to ma jakikolwiek sens. Masz całą masę sklepów oferujących fermentory. Niestety są koszta, które musisz przeznaczyć na te hobby. 20 zł nie wydaje się być zbyt wygórowaną kwotą, żeby oszczędzać na czymś co jest sprawdzone przez setki piwowarów ;)
Zastanów się zwyczajnie czy ma to sens. Nawet do 15 litrowych warek tam jest za mało przestrzeni dla drożdży.

Edytowane przez zygberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżwa ma rację! Sorry, Pan Łyżwa. Chodzi przede wszystkim o kształt. Gdybym miał takie o podstawie prostokąta, to na jednej półce w lodówce weszły by mi dwie warki zamiast jednej. Super sprawa. Dałbym za takie wiadro dwa razy więcej bo miejsce w lodówce bezcenne. Mam dwie ponadwumetrowe helkamy i jest problem z upchnięciem 2 X burzliwa, 2 X cicha i powciskane gdzie się da 80 butelek`.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżwa ma rację! Sorry, Pan Łyżwa. Chodzi przede wszystkim o kształt. Gdybym miał takie o podstawie prostokąta, to na jednej półce w lodówce weszły by mi dwie warki zamiast jednej. Super sprawa. Dałbym za takie wiadro dwa razy więcej bo miejsce w lodówce bezcenne. Mam dwie ponadwumetrowe helkamy i jest problem z upchnięciem 2 X burzliwa, 2 X cicha i powciskane gdzie się da 80 butelek`.

Jak chcesz sobie pohejtowac to idź na Onet. To jest miejsce do pomocy a nie do nabijania się. Dorosnij. Edytowane przez Pan Łyżwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak chcesz sobie pohejtowac to idź na Onet. To jest miejsce do pomocy a nie do nabijania się. Dorosnij.

przepraszam bardzo,

ale mam odmienne zdanie i myślę, że jesteś przewrażliwiony.

Wręcz uważam, że chyba źle użyłeś określenia "hejt".

W wypowiedzi hajclander jakoś nie zauważam oznak tego zjawiska,

 

ale ja się nie znam,

ja tylko lubię dobre piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łyżwa ma rację! Sorry, Pan Łyżwa. Chodzi przede wszystkim o kształt. Gdybym miał takie o podstawie prostokąta, to na jednej półce w lodówce weszły by mi dwie warki zamiast jednej. Super sprawa. Dałbym za takie wiadro dwa razy więcej bo miejsce w lodówce bezcenne. Mam dwie ponadwumetrowe helkamy i jest problem z upchnięciem 2 X burzliwa, 2 X cicha i powciskane gdzie się da 80 butelek`.

Jak chcesz sobie pohejtowac to idź na Onet. To jest miejsce do pomocy a nie do nabijania się. Dorosnij.

Mama Cie nie przytulała? Gościu weź zimny prysznic i przemyśl jeszcze raz swoje zachowanie. Napisałem że masz rację. Gdzie tu hejt? Że się poprawiłem i napisałem Pan Łyżwa? To miało być troszkę śmieszne- PRZEPRASZAM jeżeli TYM szanownego pana NARCYZA urazilem. Chyba dalej odniosłem się merytorycznie i pochlebnie do twojego pomysłu, który mnie zaciekawił. Można sie spierać ale takiej żenady to tu chyba jeszcze nie bylo. Cieszę się, że ktoś też widzi normalnie- więc jak sam piszesz Dorośnij a będzie ci latwiej w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest dużo tych wiader w necie, ale wątpię żeby nadawały się do warzenia.

"Nasze wiadra plastikowe nadają się do magazynowania i transportu zarówno produktów ciekłych jak i substancji stałych. Produkowane są z polipropylenu (PP), posiadają w większości przypadków zamknięcie gwarancyjne.

Dopuszczone poprzez atest, do przechowywania artykułów spożywczych. Posiadają zabezpieczenie przed otwarciem pokrywy oraz jednokrawędziowy system zamknięcia."

 

Tylko z tego sklepu co ja znalazłem to za dostawę chcą 250 złotych bo idą w hurt. Możesz podrzucić jakiś link do takich wiader?

 

 

Możesz kupić w detalu nawet 1 sztukę. Przesyłka 15 €. Natomiast przy zamówieniach powyżej 250 € jest darmowa dostawa. I chyba stąd wzięło się to Twoje 250 zł?!

 

WIADRO KWADRATOWE – EE 22-395.295+DK

 

1 sztuka z przesyłką to 18,85€

10 sztuk z przesyłką to 53,50€ (wychodzi za wiaderko ok. 24 zł)

65 sztuk to 250,25€ i mamy przesyłkę gratis  :)

Przy zakupie całej palety (od 306 szt.) oprócz darmowej przesyłki cena za sztukę to 2,96€ co daje nam ok. 13 zł. Może zakup grupowy  ;)

Edytowane przez PiwoLab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama Cie nie przytulała? Gościu weź zimny prysznic i przemyśl jeszcze raz swoje zachowanie. Napisałem że masz rację. Gdzie tu hejt? Że się poprawiłem i napisałem Pan Łyżwa? To miało być troszkę śmieszne- PRZEPRASZAM jeżeli TYM szanownego pana NARCYZA urazilem. Chyba dalej odniosłem się merytorycznie i pochlebnie do twojego pomysłu, który mnie zaciekawił. Można sie spierać ale takiej żenady to tu chyba jeszcze nie bylo. Cieszę się, że ktoś też widzi normalnie- więc jak sam piszesz Dorośnij a będzie ci latwiej w życiu.

Kolega źle zinterpretował Twoje słowa - czy oznacza to, że musisz go obrażać? Może sam dorośnij, a nie pouczasz innych, bo lepiej się nie zachowałeś, a rady dajesz. Następna taka wypowiedź i zrobisz sobie przerwę od forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mama Cie nie przytulała? Gościu weź zimny prysznic i przemyśl jeszcze raz swoje zachowanie. Napisałem że masz rację. Gdzie tu hejt? Że się poprawiłem i napisałem Pan Łyżwa? To miało być troszkę śmieszne- PRZEPRASZAM jeżeli TYM szanownego pana NARCYZA urazilem. Chyba dalej odniosłem się merytorycznie i pochlebnie do twojego pomysłu, który mnie zaciekawił. Można sie spierać ale takiej żenady to tu chyba jeszcze nie bylo. Cieszę się, że ktoś też widzi normalnie- więc jak sam piszesz Dorośnij a będzie ci latwiej w życiu.

Kolega źle zinterpretował Twoje słowa - czy oznacza to, że musisz go obrażać? Może sam dorośnij, a nie pouczasz innych, bo lepiej się nie zachowałeś, a rady dajesz. Następna taka wypowiedź i zrobisz sobie przerwę od forum.

 

Widzę, że zwyczaje z góry docieraja do forum- no to proszę załozyć kaganiec cenzury i wyłączyć mnie z forum. Bardzo sie nie zmartwię jeżeli pan cenzor neutralne pytanie retoryczne nazywa obrażaniem. Raczej zareagować powinieneś na bezsensowny atak na mnie. Dorośnij napisano najpierw do mnie i nie widzialem w wątku rady żeby kolega się wyluzował, chyba że stosujemy dwa standarty. Od osoby, której sie powierza moderowanie forum oczekiwałbym trochę wstrzemięźliwości w straszeniu sankcjami i spokojnym przeczytaniu wszystkich związanych z ew sporem wpisów. Napisałem Przepraszam? Napisalem. Obraziłem? Nie obraziłem, a jeżeli kolega uważa, że te slowa podkreślone na czerwono to obrażanie, to oczekuję też na wpis dyscyplinujący Pana Łyżwę albo przeproszenie mnie za bezpodstawne oskarżenie o obrażanie. Na koniec proponuję wszystkim trochę luzu i dystansu. I dorośnięcia oczywiście.

Wracajac do meritum wątku. Żeby dwa takie wiadra o pojemności ok 30L weszły na półkę standartowej lodówki, to powinny mieć podstawę typu 40 cm X 23 cm co dawałoby wysokość ok 34cm jeżeli dobrze to policzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest dużo tych wiader w necie, ale wątpię żeby nadawały się do warzenia.

"Nasze wiadra plastikowe nadają się do magazynowania i transportu zarówno produktów ciekłych jak i substancji stałych. Produkowane są z polipropylenu (PP), posiadają w większości przypadków zamknięcie gwarancyjne.

Dopuszczone poprzez atest, do przechowywania artykułów spożywczych. Posiadają zabezpieczenie przed otwarciem pokrywy oraz jednokrawędziowy system zamknięcia."

 

Tylko z tego sklepu co ja znalazłem to za dostawę chcą 250 złotych bo idą w hurt. Możesz podrzucić jakiś link do takich wiader?

 

 

Możesz kupić w detalu nawet 1 sztukę. Przesyłka 15 €. Natomiast przy zamówieniach powyżej 250 € jest darmowa dostawa. I chyba stąd wzięło się to Twoje 250 zł?!

 

WIADRO KWADRATOWE – EE 22-395.295+DK

 

1 sztuka z przesyłką to 18,85€

10 sztuk z przesyłką to 53,50€ (wychodzi za wiaderko ok. 24 zł)

65 sztuk to 250,25€ i mamy przesyłkę gratis  :)

Przy zakupie całej palety (od 306 szt.) oprócz darmowej przesyłki cena za sztukę to 2,96€ co daje nam ok. 13 zł. Może zakup grupowy  ;)

 

 

Tu jest dostawca o którym mówiłem.

http://workbox.com.pl/p/10/76/wiadro-kwadratowez-pokrywa-bezpieczne-zamkniecie

 

Ale generalnie twoja oferta wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.