Skocz do zawartości

14 maja 2016 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Adam - pięknie dziękuję za namówienie mnie na przyjazdy (po przerwie) do Rzeczki

Po Twoim uczestnictwie w "kameralnym"...

... i zapoznaniu części z "bywalców"...

... a teraz po spotkaniu, już wszystkich + bardzo pozytywnych nowo przybyłych...,

.... raczej wielkie namawianie nie było konieczne?!

 

 

 

Mam nadzieję Was zobaczyć we wrześniu w Kudowie!

I ja również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wielkie dzięki za Waszą energię! Do października!

... i wzajemnie Olu!

 

Dodatkowo - fajnie, że Jacek pojawił się na scenie (ktoś liczył: czas - 4 min. 57 sek.) - na odebranie wspaniałego tortu

wykonanego przez żonę Artura..

 

Teraz dodatkowo występuje w Eliskowym awatarze.

 

.... Jacek, zaczniesz być rozpoznawalny w mediach  - bądź gotów! :P

SUKCES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... nie wiem czy na takie wyznanie miłości mam się cieszyć, czy smucić.. a wydawało mi się, ze ta "cholera" to taka pieszczotliwa
 

Ty wiesz!

Zaufaj swojej intuicji!

 

 

 

A filo nadziane...kefirożkiem (tymi ręcyma robiłam) z niedźwiedzim .... No jak mogłeś zapomnieć!
 

Tak.

Przez chwilkę poczułem się jak na spotkaniu, gdy słyszę "kefitwarożek"...

...

~....Ty wiesz! Zaufaj swojej intuicji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, Ty lepiej powiedz jak Ci się podobało u Sylwka?

Jako, że też załapałem się na wycieczkę tam, podłącze się - wydawało się, że Krzyś był co najmniej :P zadowolony.

Mi w dojrzewalni serów, uśmiech nie schodził z twarzy. Fajne miejsce i ludzie :okey:

 

- - - -

Przy rozpakowywaniu rzeczy zabranych na spotkanie, okazało się, że mój kufelek dostał strzała (pewnie w bagażu) i jest "mało" cały :(

Wprawdzie na allegro jest taki do kupienia, ale z ceną to ostro przesadzili.

Trzeba będzie wykombinować coś innego (do pobrzękiwania :D ), żebyście na kolejnym spotkaniu wiedzieli gdzie aktulanie jestem :P

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - będę w Witnicy - taki będzie dobry?

Jak będziesz, proszę zakup. 

Od sentymentalnego :fool: ciut... odbiega, ale jak się nie ma co się lubi - TO SIĘ TEGO NIE MA! ;)

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak krótko byłem.

Szkoda!

Wszyscy jednak bardzo byliśmy radzi, żeś nas odwiedził choć na troszkę. :okey:

... ale qrde, żeby taka "dezercja" z naszych spotkań była (przed-) ostatni raz. :P

 

Niestety - Twoja musztarda, znowu :D zaginęła (w akcji). Tradycja (?).

 

- także jak ktoś, z Jacka witryny chłodniczej zabierał gęstwy, niech sprawdzi sobie zapach, potem smak i konsystencję. 

Jak przypomina musztardę - to nie jest zepsuta gęstwa, tylko Jurusiowa musztarda!

... iii - zdecydowanie NIE fermentować tym piwa!

... :facepalm:

 

ed.

aaa... Jurek:

http://www.piwo.org/topic/21052-1-października-2016-pod-przełęczą-rzeczka-góry-sowie-spotkanie-jesienne/

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was musiałem sobie laptopa reanimować :) bo pisanie z telefonu mnie w####rwia

 

 

 

Krzysiek, Ty lepiej powiedz jak Ci się podobało u Sylwka?
 

 

Super :) widoki "piwniczne" niesamowite, uwielbiam takie klimaty, sam Sylwek też bardzo sympatyczny, mimo zabiegania znalazł trochę czasu dla nas. No i próbowaliśmy serek, który między innymi TY robiłaś - baaaardzo smaczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, czy ktokolwiek widział lub daj Boże próbował piwo ze skrzynki 3-ej od dołu...

 

Jurek, jeśli to były butelki z oryginalnymi etykietami z postacią pewnego zbójnika z Podhala - to tak.

Metryczki z opisem raczej się nie spodziewaj :D , przy tej różnorodności skosztowanych piw, trudno wspomnieć.

Jeszcze raz - dzięki wielkie za dostarczone dobroci i odwiedziny.

- - - 

Wieści z Rzeczki - piwo spotkaniowe radośnie sobie fermentuje...

 

... nie komentujemy :D

Będzie co ma być! :okey:

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - będę w Witnicy - taki będzie dobry? :D  http://browar-witnica.pl/sklepnijKlienci/produkt/kufelek-degustacyjny-2

Jeśli mogę to też o taki poproszę. Zawsze mi się podobał taki mały sprytny kufelek, a ceny są okrutne. A tu proszę kwota godna zainteresowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jasne, tylko będę je miał dopiero 18-stego czerwca, ale jeść wołać nie będą to poczekają na przekazanie

O to mi też załatw. tego dnia mam urodziny to se prezent zrobię, a odbiorę przy kolejnym piwnym spotkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba nie będziesz jedyny z małym... na smyczy

 

To, że nie będę jedynym z małym... i to na smyczy :D

- to żadne pocieszenie... :P ,

... ani żaden problem!

 

Tym bardziej w świetle tego, co wyszukał Kamil - wielkie dzięki Ci za to Kamil! :okey:  :beer:

 

Jednak porównując, jest to już małe wiaderko :/ ,

... ale: jak się nie ma co się... 

- to się tego nie ma!

 

Zastanawia mnie jednak:

- ktoś te kufelki musiał wykonać, 

- czy był to jednorazowy "strzał" z logo Birolilia 2010, może gdzieś jeszcze poszło szkło bez nadruków i można je gdzieś dostać (lub z nadrukami - oprócz durni z allegro za 70 zł),

- odpowiedzi na te pytania, z pewnością są znane ludziom z naszego "kręgu zainteresowań", trzeba tylko pociągnąć za odpowiednie sznurki.

 

 

Tak przy okazji - od dawna 'chodzi za mną' projekt na wymarzony kufel. Duży (0,5l :) ), ale w miniaturze też pewnie by się sprawdził na degustacjach.

Nie drążyłem tematu. Z okolicy, jedyne co przychodzi mi na myśl, to Harrachov i huta szkła przy browarze Novosada. Co oferują...?

Tak "po prawdzie" - nigdy nie chciało mi się 'deptać' za realizacjami tego pomysłu (wiecie - wiek, gdy św. spokój zaczyna być priorytetem!). Wy jednak młodzi, prężni, z inicjatywami, ..., ... :okey:

 

Szkiełko takie, mogłoby być firmowym naszego ulubionego miejsca spotkań.

Czy na każdą edycję osobny nadruk - na pamiątkę? To chyba już zbyt wielkie marzenia...

 

- - - - 

 

 

Tyle piszecie o tym czosnku niedzwiedzim, napiszcie proszę czy on ma taki ostry zapach taki jak cebula.

 

Jurek - czy nazywa się cebula niedźwiedzia?

:D

Pachnie czosnkiem. 

 

Pamiętaj jednak - dziki, jest objęty ochroną częściową (proszę sobie doczytać i się ZASTOSOWAĆ!)

W tym roku i tak już po niedźwiedziach - po sezonie.

 

(Nie widziałem, żebyś dopisał się na jesienne!

Wprawdzie troszkę czasu jeszcze jest, ale żebyś nie był znowu zaskoczony/zaangażowany w jakieś błahe wydarzenia - typu 105-te urodziny córki, czy wnuczki.

Wspominałeś o okoliczności uniemożliwiającej Ci zostanie z nami do świtu, jednak wybacz: w moim wieku pamięć już nie ta!).

:P

 

Do zobaczyska! 

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.