Jump to content

Witam ewryłan


Guest_1
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich. Trochę zacząłem o du... strony bo najpierw napisałem temat w piaskownicy a teraz tutaj, no ale sprawiedliwości musi stac się za dośc więc kłaniam się wszystkim.

Nazywam się Adrian, jestem w wieku silnie reprodukcyjnym czyli 29 lat. Na co dzień pracuje przy parkietach i podłogach z drewna także jeżeli miałby ktoś pytanie odnośnie mojego zajęcia zarobkowego to ju noł...pisac, dzwonic (ponieważ mój nr jest publicznie dostępny więc tutaj też napiszę 882-673-901..a nuż może trafi się jakiś klient :D)

Odnośnie piwa jest moim ulubionym napojem. Zanim trafiłem na to forum przerobiłem już parę warek z różnym wynikiem. Produkuje też od czasu do czasu wino i cydr. Ogólnie jestem bardzo przywiązany do domowych trunków. Jakoś mam wstręt do kupnych produktów (z wyłączeniem oczywiście browarów regionalnych nie należących do koncernów) Mam nadzieję że szanowna świta doświadczonych piwowarów chętnie uzupełni moje braki w wiedzy abym sam mógł śmiało w przyszłości komuś pomóc lub namówic do warzenia domowego piwa.

Pozdrawim wszystkich i życzę wysztkiego najlepszego.

Edited by LägLer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.