Skocz do zawartości

Domowy Smakosz


Hermanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Miło mi do Was dołączyć. 

W pierwszym powitalnym poście chciałbym, jeśli można, zareklamować swój piwny blog. 

http://pamietniksmakosza.blogspot.com/

 

Blog ten, to przede wszystkim bardzo subiektywne opisy spróbowanych przeze mnie piw. Tych mniej popularnych, często z małych browarów. Nie jestem jakimś wielkim koneserem, więc nie znajdziecie tutaj szerokich opisów o piance, nasyceniu, barwie, wielkości bąbelków itp. Ja, zwykły Smakosz, chcę przedstawiać tu moje pierwsze smakowe i wizualne wrażenia po wypiciu boskiego trunku. Krótkie ale treściwe opisy. Kawa, czy piwo, na ławę :P
Założę się, że istnieje zapotrzebowanie na takie blogi, nie wszyscy przecież chcą się wczytywać w długie elaboraty na temat interesujących ich piw i piwnych parametrów wzdłuż i wszerz. I jeszcze jedno: to mój blog, możesz się oczywiście ze mną nie zgadzać, ale uszanuj moje zdanie. 
Miłego czytania. Zapraszam do dyskusji i degustacji. :) :)
 
Kiedyś coś podobnego opracowywałem  sobie na facebooku, ale zdecydowałem przenieś w bardziej profesjonalne miejsce, tak więc, oprócz bieżących wpisów, będą także przepisywane starocie z mojego fb :)

 

 

 

Czołem!!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warmińskie Rewolucje, browar Kormoran. Rewolucje w tym sensie, że składniki dodawane są w innej kolejności, niż klasycznie. Ogólnie to Lager chmielony na zimno. Lekkie w smaku i orzeźwiające. Polecam!

W odwrotnej kolejności czyli jak?

 

Śmietanka, browar Jan Olbracht. Pszeniczne, mętne. Niby klasyczne, ale przewijają się tam jakieś nutki owocowe (z opisu browaru to banany). Ogólnie, bardzo intensywne w smaku piwo pszeniczne :)

A niby jakie nuty maja przewijać się w klasycznej pszenicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.