Skocz do zawartości

Postanowienia noworoczne :)


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadacie jakieś, planujecie ? Tak piwowarskie, jak z innych dziedzin ? :)

Moja nr 1 - zacząć wcześnie wstawać i nie zasypiać :) Później 4 inne równie ważne. A z piwowarskich, wygląda na to, że konstrukcja 3-tier dojdzie w końcu do skutku. Przejście na kegi 50l to priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:) Muszę chyba piwa troszkę mniej pić piwa, bo na nartach biegowych trę łuską o śnieg przy zjazdach:) 2kg za dużo:)

Nie piwa sobie nie odpuszczę, ale słodycze, no i ruszać się trzeba więcej bo ostatnio zamiast sportu to w piwnicy siedzę z piwami:)

Edytowane przez sziszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

A u mnie żadnych postanowień. Nie potrafię schudnąć od 11 lat. To i pewnie w tym roku się nie uda. W zeszłym roku miałem niezłe wyniki ale brakło motywacji i wsparcia od strony moich "bliskich".

Jedno wiem na pewno - nie będę palił papierosów. 28 stycznia będzie 12 lat jak nie palę. Tego się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem na pewno - nie będę palił papierosów. 28 stycznia będzie 12 lat jak nie palę. Tego się trzymam.

Gratuluję. Ja z nowym rokiem znowu rzucam. Rok temu się udało :)

 

Wszystkiego dobrego Wam wszystkim w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już też jest 2010. Właśnie spędzam ten wspaniały czas w pracy. Na dodatek na długej zmianie 16 godzin. No i właśnie mam postanowienie noworoczne :) zmienić pracę!

Skoczyć w końcu certyfikaty komputerowe.

Przyłożyć sie do jakiegoś projektu w piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kiedy Nowy Rok nadchodzi

kieliszeczek nie zaszkodzi,

kufel piwa to za mało,

litr szampana by się zdało.

Trzeba opić wszelkie troski,

by następny ROK był BOSKI!!!

 

A postanowień nie ma. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielok, wena - to i ja się dołączę do grona zrzucających, 21 kg już za mną. Służę wsparciem i dobrą radą.

 

a z życzeń.....to chciałbym spełniać swoje marzenia... i te piwne i te całkiem prywatne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie w 2011 roku:

 

- nie pić żadnych jasnych lagerów, dla zasady;

- znowu przestać palić, żeby mi piwo lepiej smakowało i pachniało;

- odpalić wreszcie biznes, z którego wyżyję na starość.

 

Z tym ostatnim będzie najtrudniej, ale jestem dobrej myśli.

 

A co do chudnięcia... Udało mi się to raz, ok. 5 lat temu - i od tamtej pory już nie muszę się starać, bo waga grzecznie trzyma się tam, gdzie powinna. Zadziałała stara, dobra dieta "ŻM" (żreć mniej). W tej branży cudów nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanawiam w tym roku zrzucić z 10-15 kg z brzucha i zadbam o kondycję, bo wniesienie 25 litrowej warki do rozlewu z piwnicy na 3 piętro skutkuje zadyszką straszną ;)

warzyć więcej niż piję gdyż jak na razie zapanowała niepokojąca równowaga (owocująca pustką w piwnicy)

rzucę palenie tytoniu, (co przyjdzie mi tym łatwiej że nie palę od wielu lat) :):/

ogarnę przepisy gruitów, piwa z prosa, sumeryjsko- egipskich placków słodowych i podsumuję to jakoś na piśmie :) (chyba że ktoś zna jakieś porządne opracowanie na temat historii piwa od strony technologicznej)

no i jak się uda to zrobię grodzisza orkiszowego z własnym słodowaniem, wędzeniem i bez jęczmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udoskonalić (zmechanizować) browar (zmiany w trakcie) i warzyć coraz lepsze piwa - oto moje proste browarowe postanowienia na 2011.

Dodatkowo chciałbym zaliczyc jakiś profesjonalny kurs sensoryczny.

 

Wszystkim piwowarom wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku! :/;):)

 

2011 musi być lepszy niż nieszczęsny 2010...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.