Jump to content
GastroArt

[Giełda] garnek wysoki 70 L z kranem stal nierdzewna

Recommended Posts

Garnek 70 l z kranem i pokrywą w zestawie

Produkt niemiecki

Doskonale nadaje się do wszelakiego zastosowania na kuchniach gazowych, elektrycznych,

oraz taboretach gazowych

Materiał z jakiego jest wykonany to stal nierdzewna.

Garnek nadaje się także do mycia w zmywarkach.

wymiary garnka to 45x45

Posiadamy garnki o pojemności 100 l , 70 l , 50 l z kranem lub bez kranu

kontakt : tel. 664 04 55 33 , e-mail : biuro@dumanella.pl

Sposób dostawy: Kurier

Koszt dostawy: 25

Stan: nowy

Oceń stan: 5

classifieds-14916-0-11935900-1449046872_thumb.jpgclassifieds-14916-0-78042700-1449046884_thumb.jpgclassifieds-14916-0-36589200-1449046895_thumb.jpg

Można prosić o zdjęcie garnka z kranem? Z jakiego materiału jest wykonany kran i ile nad poziomem dna się znajduje? 

Użytkownik ma 5 postów, wszystkie 5 reklamuje garnki. Takie allegro sobie Pan/Pani zrobił/a....

Podbijam pytania kolegi wyżej.

Można prosić o zdjęcie garnka z kranem? Z jakiego materiału jest wykonany kran i ile nad poziomem dna się znajduje? 

Montaż pierwsza klasa. Zawór 3/4 cala (nie z najtańszych) znajduje się nisko nad dnem 1-2cm

http://www.piwo.org/topic/1650-browar-escarabajo/?p=377912

http://www.piwo.org/topic/1650-browar-escarabajo/?p=378269

Jak chcesz więcej zdjęć to ci mogę podesłać.

Ja jestem zadowolony, dobry kontakt. Zamówiłem kolejny z dodatkowymi otworami na termometr i jeszcze jeden zawór.

Tylko trzeba dać info, że chcesz żeby zostawiono gwinty.

Edit: tutaj zdjęcia ze strony sprzedawcy:

http://www.termosy.com.pl/garnek-stalowy-kranem-100-garnki-kranikiem-ze-stali-nierdzewenj-zaworem-34-cala-p-671.html

Edited by vettis

Kolejny garnek od sprzedawcy. Na zamówienie montaż dodatkowego zaworu oraz otworu na termometr.

Montaż, kontakt i całą transakcja jak poprzednio, bezproblemowa.

ypbp4.jpg

Używasz termometru bimetalicznego? w jaki sposób otwór na termometr jest uszczelniony?

Używasz termometru bimetalicznego? w jaki sposób otwór na termometr jest uszczelniony?

Używam do wyznaczenia temperatury wody do wysładzania, do zacierania mam elektroniczny.

W prosty sposób, kapilara termometru jest wkładana do obudowy, która jest wkręcana za pomocą gwintu 1/2 w mufę w garnku.

http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/29038596875/T/340x340/C/FFFFFF/url/termometr-tarczowy-1-2-0-120.jpg

Sprzedawca chyba na stronie podaje. mam takie same i tak na oko okolo 0,6-0,8 mm . Są wystarczająco sztywne i bez problemu można

wspawać mufy i inne elementy.

Takie allegro sobie Pan/Pani zrobił/a....

Ze słodem z Bruntala też sobie Pan/Pani allegro urządza ??? 

Może Pan/Pani rozwinąć myśl? Czy tak tylko Pan/Pani pisze dla pisania?

Jak do tego ich kranu zamontować filtrator albo hopstoper? Czy te hopstopy co kol. lewatywa sprzedaje to będą pasować?

Jak do tego ich kranu zamontować filtrator albo hopstoper? Czy te hopstopy co kol. lewatywa sprzedaje to będą pasować?

Tak, przez redukcję z 1 na 3/4

1441ydg.jpg

Kupiłem 50l wersję tego garnka. Zastanawiam się czy te uchwyty, przymocowane do niego met. zgrzewania są na tyle mopcne, że można podnieść na nich pełny garnek (50kg).

Co wy na to?

Kupiłem 50l wersję tego garnka. Zastanawiam się czy te uchwyty, przymocowane do niego met. zgrzewania są na tyle mopcne, że można podnieść na nich pełny garnek (50kg).

Co wy na to?

Ja mam wersję 70l i podnosiłem czasami 60 kg. Nie wyczułem, żeby uchwyt nie dawał rady ;p