Skocz do zawartości

Braumeister


Singer

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem zakupu kombajnu Braumeistera 50 litrów i ze zwykłej ciekawości pytam czy jest możliwe przeprogramowanie sterownika na j. polski?

Edytowane przez Singer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim   zdaniem cena Braumajstra jest kosmicznie zawyżona   w porównaniu do jego możliwości , lepiej   zrobić sobie system HERMS lub zlecić jego wykonanie i będzie to tańsze i będziesz z jego wydajności i działania bardziej zadowolony

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie tematu, w którym kiedyś czytałem że jest jakiś forumowicz wykonujący systemy ale nie mogę trafić na ten wątek. Żeby zrobić własnym sumptem nooo tooo niestety nie dysponuję taką ilością czasu a robić go nie chcę 10 lat bo pić się chce...! :D. Dlatego myślę o B-majstrze. Może to też i wygodnictwo!

Może wiecie o kim mówię...? Jeśli kojarzycie temat to Podeślijcie namiar na wątek. Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperaj na http://www.homebrewtalk.com/gtsearch.php?cx=016873362520281466893%3Axvnx8yvgpla&cof=FORID%3A11&q=herms&sa=Go&siteurl=www.homebrewtalk.com%2Fforum.php&ref=&ss=2679j2186705j5&siteurl=www.homebrewtalk.com%2Fforum.php&ref=&ss=2679j2187393j5

 taniej będzie poszukać jakiejś inspiracji i   spawacza    niż bulić kasę na   jeden graczek z sitkiem

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie tematu, w którym kiedyś czytałem że jest jakiś forumowicz wykonujący systemy ale nie mogę trafić na ten wątek. Żeby zrobić własnym sumptem nooo tooo niestety nie dysponuję taką ilością czasu a robić go nie chcę 10 lat bo pić się chce...! :D. Dlatego myślę o B-majstrze. Może to też i wygodnictwo!

Może wiecie o kim mówię...? Jeśli kojarzycie temat to Podeślijcie namiar na wątek. Proszę...

Witam

Słyszałem że szukasz wykonawcy klona braumaistera.

Ja kiedyś zrobiłem kilka takich jeden na bazie kega 50l kilka spawanych od podstaw w tym jeden 200 l jak wrócę z pracy mogę podesłać Ci linka do tematu mojego klona z browar.biz

Jak chcesz mogę się podjąć wykonania takowego a z tego co widzę mieszkamy blisko bo ja z Lęborka :)

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy? Z pewnością ale czy lepszy?

W porównaniach wypada słabiej od Braumajstra

i wcześniejsze filmiki 

raczej nie powiedział bym że wypada lepiej - bardzo porównywalne sprzęty 

 

tak just in case nie widziałeś tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukałem właśnie tematu, w którym kiedyś czytałem że jest jakiś forumowicz wykonujący systemy ale nie mogę trafić na ten wątek. Żeby zrobić własnym sumptem nooo tooo niestety nie dysponuję taką ilością czasu a robić go nie chcę 10 lat bo pić się chce...! :D. Dlatego myślę o B-majstrze. Może to też i wygodnictwo!

Może wiecie o kim mówię...? Jeśli kojarzycie temat to Podeślijcie namiar na wątek. Proszę...

Witam

Słyszałem że szukasz wykonawcy klona braumaistera.

Ja kiedyś zrobiłem kilka takich jeden na bazie kega 50l kilka spawanych od podstaw w tym jeden 200 l jak wrócę z pracy mogę podesłać Ci linka do tematu mojego klona z browar.biz

Jak chcesz mogę się podjąć wykonania takowego a z tego co widzę mieszkamy blisko bo ja z Lęborka :)

Pozdrawiam

Darek

 

O właśnie o ten wątek mi chodziło...! 

Myślałem o 50-ciu litrach. Czy w płaszczu? Nie wiem. Czy klon B-majstra? Hmmm, zastanawiam się.Nie chciałbym się całkowicie pozbawiać całej zabawy związanej z przesypywaniem młóta, z wysładzaniem, itp. Fajna zabawa i tego mi trochę było by szkoda. A Braumeister to co...? Ręce w kieszeń, piwo w lodówce. Tylko zasypać, młóto wypieprzyć, pozmywać, przelać na fermentację i cześć. 

Ja w piątek wyjeżdżam i wracam 17 stycznia dopiero wtedy się odezwę z konkretami. O.K. ?

 

Darku wymieńmy się kontaktami na priv... 

Edytowane przez Singer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już z tego wynika że najlepiej zrobić takiego majstra z Kega plus pompa ze sterownkiem plus grzalka ze termostatem i jakies falszywe dno ale skłaniałbym się ku jakiemuś wkładowki z takim dnem. Ktoś tutaj robił takie rzeczy ile to kosztowo?

Brzmi jak RIMS - nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.