Jump to content

21.05.2016 II Podlaski Konkurs Piw Domowych


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Umiłowani w piwie!   Dziękuję wszystkim, którzy uwarzyli i wysłali do nas swoje piwo! Bez Was nie byłoby konkursu!    Tak jak napisał Dawid powyżej, jeszcze kupa roboty przed nami. A oto rozkł

Po pierwszej edycji ruszamy pełną parą do kolejnej edycji Podlaskiego KPD. Zaszły jednak pewne zmiany organizacyjne w terminie, po upalnym tegorocznym sezonie letnim, postanowiliśmy przenieść konkurs

Pozwolę zabrać głos w dyskusji ponieważ widziałem po ostatnim konkursie jak wygląda to, co robi Czesław.   Poświęcasz swój czas na zdegustowanie każdego piwa z konkursu tylko i wyłącznie żeby skonf

Posted Images

  • 1 month later...

Gdyby ktoś był zainteresowany ufundowaniem nagród w najbliższej edycji konkursu, prosimy o kontakt z kolegą Piotrem Czarnym na adres email piotr.czarny1@gmail.com.
Być może do części sklepów już dotarło Piotra zapytanie, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy będzie możliwość dostarczyć piwa na konkurs osobiście? Zastanawiam się nad udziałem, a tak się składa, że początkiem maja będę w Białymstoku.

Nie ma problemu! Z tym, że oczywiście wcześniej będziemy musieli się umówić. Jak będziesz wysyłał zgłoszenie, daj znać, ustalimy szczegóły odbioru.

 

PS. Tu się nie ma nad czym zastanawiać! Tu trzeba warzyć, bo czasu mało!!! :)

Link to post
Share on other sites

Są. Granice błędu urządzeń pomiarowych. ;) nie jesteśmy w stanie zweryfikować deklaracji uczestnika co do gęstości, jednak liczymy na uczciwość. Niestety regulamin określa także pewne wartości liczbowe i jeśli deklaracja przekroczy je to niezależnie od dobrej czy złej woli powinniśmy takie piwo odrzucić :(. Jeśli będzie to duży odjazd to też raczej wyjdzie w profilu.

Link to post
Share on other sites

Browar to nie apteka, zdarzają się błędy pomiarowe w górę, w dół. Uczulam jedynie że nie ma odstępstw od regulaminu. To Ty deklarujesz jakie parametry ma nadesłane piwo, sędziowie następnie oceniają na podstawie analizy sensorycznej a nie laboratoryjnej, zgodność ze stylem/opisem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Taka drobna pamiątka konkursowa, nakład ograniczony, właściwie to mocno limitowany :) koszt 18pln. Gdyby ktoś chciał nabyć przed konkursem, zapraszam do kontaktu elektronicznego podlaski@pspd.org.pl.

 

Szklanki przewidziane są także w pakiecie dla zdobywców podium w każdej z kategorii.

post-4298-0-57547200-1459492639_thumb.jpg

post-4298-0-83388000-1459492640_thumb.jpg

post-4298-0-57236300-1459492641_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Rozumiem, że miejscem, gdzie można osobiście dostarczyć piwa jest sklep wymieniony w regulaminie? :)

Tak, jednak uprzedzam że sklep jest czynny w godzinach 9-17, poniedziałek - piątek. Jeśli nie będzie na miejscu Krzyśka Owsianiuka to przyjmie piwa inna osoba, jednak nie będzie w stanie udzielić informacji o samym konkursie itp.

Link to post
Share on other sites

Rozpoczynamy prezentację firm i instytucji wspierających nasz konkurs.

MultiBrowar, jest naszym partnerem od pierwszej edycji, ale także aktywnie wspiera inne inicjatywy piwowarskie, to tutaj spotykamy się w najbliższą sobotę na panelu kalibracyjnym, a także dwa tygodnie później na eliminacjach i finale.

MultiBrowar to pierwszy w regionie północno-wschodnim multitap, utworzony pod wpływem rewolucji piwnej w 2011 roku.
Sympatyzuje od lat z Piwowarskim Podlasiem, wspierając lokalną inicjatywę bitew piwowarskich, a od ubiegłego roku jest partnerem Podlaskiego Konkursu Piw Domowych. Sercem lokalu jest gigantyczny nalewak z 30 kranami, na których goszczą piwa z browarów rzemieślniczych i regionalnych.. Od początku swego istnienia stawia na jakość i różnorodność współpracując z najlepszymi polskimi kraftami. Poza nimi, znajdziecie piwa litewskie, czeskie, angielskie, irlandzkie, hiszpańskie, belgijskie czy amerykańskie, warzone tradycyjinie, na bazie słodów pszenicznych, jęczmiennych (jasnych i ciemnych), chmielu i drożdży. Dodatki smakowe w postaci miodu, naturalnych soków owocowych, ziół i korzeni, karmelu czy czekolady dają swoim klientom możliwość skosztowania niespotykanych dotychczas smaków.

Edited by b.dawid
Link to post
Share on other sites

Fermentum Mobile po raz kolejny wspiera Podlaski Konkurs Piw Domowych! Tym razem pierwszy i jedyny polski producent drożdży płynnych ufundował 9 fiolek dla laureatów konkursowych kategorii.

Wyroby Fermentum Mobile dały się już poznać jako produkty wysokiej jakości, chętnie używane zarówno przez piwowarów domowych jak i rzemieślników.

Edited by b.dawid
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.