Skocz do zawartości

Zlot piwo.org w kwietniu - ważna sprawa!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Również uważam, że zlot powinien być trzydniowy choć ja zapewne przyjechałbym w sobotę rano

bo nie wiem czy jest sens przyjeżdżać w piątek ok. 20-21:00 Z drugiej strony zawsze można urlop sobie zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że zlot powinien być trzydniowy choć ja zapewne przyjechałbym w sobotę rano

bo nie wiem czy jest sens przyjeżdżać w piątek ok. 20-21:00 Z drugiej strony zawsze można urlop sobie zamówić :)

Jest sens. W sobotę budzisz się rano w innej atmosferze. Nie myślisz o jeździe, fotoradarach i misiaczkach w krzakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc mieli kiedyś 30. Teraz jest około 40.

Tak, miejsc noclegowych jest więcej niż 30, ale sala, gdzie podawane są posiłki i gdzie w razie niepogody obywałaby się cała impreza nie pomieści więcej niż 30 osób. Stąd to ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może się tak zdarzyć, że ilość osób które zdeklarują chęć udziału przerośnie możliwości lokalowe. Ale to się okaże. Od jutra na głównej stronie formularz zgłoszeniowy (miał być od dzisiaj, ale zrobiłem sobie wolne :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za mało będzie tych miejsc? Juz oddało głos 30 osób.

Jacer robiłeś kiedyś jakąś dużą imprezę, choćby wesele, czy imprę urodzinową? Nigdy wszyscy, którzy chcieliby/mogliby się pojawić, się nie pojawią. Sam jestem tego przykładem. Zagłosowałem, ale czy się pojawię, to jest zupełnie inna bajka. Jak będę znał szczegóły, itd. to dopiero się okaże, a i tak w ostatniej chwili mogą wypaść jakieś nieprzewidziane sytuacje, jak np. choroba dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za mało będzie tych miejsc? Juz oddało głos 30 osób.

Co tu dużo mówić, Kopyr ma niestety jak zwykle rację :)

Jesteśmy przecież młodym braterstwem. To nie BB. To pierwszy zlot.

A swoją drogą te ograniczone możliwości niech nas zmobilizują.

Kopyr, spluń trzy razy przez lewe ramię, bo wymieniłbym się milk stoutem :)

Chętnie znowu obejrzałbym piwne buźki, dawno było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infam z Kopyrem mają rację. W 7 Zlocie BBizu uczestniczyło 76 osób, a to przecież bardzo duży portal. Decydując się na Brennę, stwierdziłem, że na nasze pierwsze przedsięwzięcie wystarczy.

 

Jeszcze muszę się upewnić raz jeszcze o dzieci i ufff - jutro info na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę się upewnić raz jeszcze o dzieci i ufff - jutro info na stronie głównej.

A co z dziećmi?

Chodzi o potwierdzenie kosztów i fakt do jakiego wieku dla gospodarzy to dziecko :/ Ktoś przyjedziesz z dzieckiem, ale 16 letnim i co wtedy :D Oczywiście żartuję, ale wolę zminimalizować wszelakie problematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.