Skocz do zawartości

Zlot piwo.org w kwietniu - ważna sprawa!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, nim podam wszystkie szczegóły na temat 1 Zlotu Piwo.org w Brennej muszę zapytać Was o jedną bardzo ważną kwestię dotyczącą ilości dni.

Czy Zlot ma zacząć się:

 

- w piątek przyjazd, sobota, niedziela wyjazd.

- przyjazd w sobotę, wyjazd w niedzielę.

1 dzień z pełnym konkretnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) i noclegiem to 80zł/osoba.

Każdy różnie dysponuje czasem i możliwościami dojazdowymi, dlatego komentujcie i głosujcie. Na informację czekam cały dzisiejszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Moi drodzy, nim podam wszystkie szczegóły na temat 1 Zlotu Piwo.org w Brennej muszę zapytać Was o jedną bardzo ważną kwestię dotyczącą ilości dni.

w Brennej !

popraw bo myślałem że to Bóg wie gdzie ;-)

 

elroy: poprawiłem, sorki i dzięki za czujność :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie za opcją 3-dniową. Jeśli ustalimy, że zlot będzie się odbywał tylko w sobotę i niedzielę to pewnie większość osób dojedzie popołudniu w sobotę, a w niedzielę koło południa trzeba już będzie się zbierać. Czasu więc na posiedzenie, pogadanie będzie niewiele.

Należy też wziąć pod uwagę fakt, że w trakcie zlotu ma się odbyć się konkurs, kilka osób musi być w niego zaangażowanych. Przy opcji dwudniowej osoby te będą praktycznie zupełnie wyłączone z imprezy.

Byłam na zlocie wędliniarzy w październiku. Wszyscy dotarli w piątek, niektórzy dość późno, ale też posiedzieć i pogadać można było do rana. W sobotę przed południem była wycieczka w góry dla zainteresowanych (u nas w tym czasie można by przeprowadzić konkurs), wieczorem znów impreza. W niedzielę po wczesnym obiedzie rozjechaliśmy się do domów. Nikt nie narzekał, że zlot trwał za długo, wręcz przeciwnie :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzydniówna minimalnie w tyle... Staś dołożyłeś się do tego!

Trochę poważniej. Dlaczego lepszym wariantem jest n.w.:

Piątek - przyjazd, sobota bezstresowa, niedziela wyjazd?

Nie ogranicza zwolenników skróconego zlotu. Mogą przyjechać w piątek późnym wieczorem, mogą równie dobrze przyjechać w sobotę rano (pod warunkiem, że nie mają tak daleko do Brennej jak większość :tort: ).

W praktyce BB przyjęła się deklaracja "2 noclegi lub 1 nocleg". Od tego uzależniono wysokość opłaty. Czy takie rozwiązanie nie byłoby najlepsze?

 

edit:

Dori, wyprzedziłaś mnie ale dobrze prawisz.

(następny post - to miał być edit bieżącego. Przepraszam, może uda się wyciąć...)

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My (moje Panie i ja) na 3-dniową się piszemy.

oczywiście mamy pytania:

1. 3 dniowa oznacza 2 noclegi - czyli 2x80xosoba? czy 3x80xosoba?

2. jak z opłatą za dziecko? w moim wypadku poniżej 1 roku?

 

pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORI juz wszystko napisała więc nie będę sie powatarzał. Dla mnie tylko 3 dniowy zlot ma sens, tym bardziej przy bogatym programie jaki się kroi. U GAZDY - bo tak nazywa się gospodarstwo agrotyrystyczne byłem 2 razy i w styczniu już zaplanopwałem 3 raz. Aha w kwietniu również rezerwuję miejsce to będzie 4 raz. Tam jest atmosfera domowa, Gaździny szykują dobre jedzenie i w odpowiednim czasie i po odpowiednim podkładzie opowiadają kawały, oczywiście po Śląsku. Do zobaczenia. Już sie cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORI juz wszystko napisała więc nie będę sie powatarzał. Dla mnie tylko 3 dniowy zlot ma sens, tym bardziej przy bogatym programie jaki się kroi. U GAZDY - bo tak nazywa się gospodarstwo agrotyrystyczne byłem 2 razy i w styczniu już zaplanopwałem 3 raz. Aha w kwietniu również rezerwuję miejsce to będzie 4 raz. Tam jest atmosfera domowa, Gaździny szykują dobre jedzenie i w odpowiednim czasie i po odpowiednim podkładzie opowiadają kawały, oczywiście po Śląsku. Do zobaczenia. Już sie cieszę.

Na ich stronie internetowej jest informacja o tylko 20 miejscach noclegowych... No nic czekamy na info od Elroya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.