Skocz do zawartości

2015-11-14 Wycieczka do Słodowni w Strzegomiu i nie tylko


mundex

Rekomendowane odpowiedzi

DOT PSPD organizuje w dniu 2014-11-14 (sobota) wycieczkę do Słodowni w Strzegomiu. Zwiedzanie Słodowni zaplanowane jest na godzinę 10:00 - oprowadzi nas po obiekcie przewodnik/pracownik. Po zakończeniu zwiedzania planowany jest przejazd do Jedliny-Zdroju, do Browaru Jedlinka i tam ku uciesze wszystkich planowana jest degustacja piw z tegoż browaru jak i specjałów piwowarów domowych... aż do wieczora. Na miejscu jest restauracja więc dla głodnych również coś się znajdzie. Obiekt posiada także hostel, więc można w razie potrzeby zanocować :)

 

Jest także możliwość wynajęcia busa i zabrania się jednym środkiem transportu. Wszystko zależy od frekwencji i preferencji uczestników.

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się naradziłem, także zgłaszam chęć i gotowość. 2 osoby, ja +Tofka.

Nawet ostatnio myślałem nad poruszeniem tematu zwiedzenia słodowni. Ostatnia taka okazja, jak znalazłem info na forum, miała miejsce parę lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pomysł, aby z Wrocka wypożyczyć busa 9-cio osobowego. Wtedy do Strzegomia i potem do Jedliny-Zdroju jednym busem. Powrót wieczorem. Wstępnie jest zdeklarowany ochotnik na kierowcę :) Trzeba by tylko szybko się zdecydować i zarezerwować busa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn od nas niezależnych wyjazd nie dojdzie do skutku. Osoba, która miała nas oprowadzić po Słodowni nie będzie mogła tego uczynić a nie udało zorganizować się zastępstwa. Wyjazd zostanie zorganizowany w innym terminie. Przepraszamy.

Edytowane przez mundex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.