Skocz do zawartości

XI Konkurs Piw Domowych we Wrocławiu 10-12 czerwca 2016


Undeath

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zwycięzcom - dyplomy i konkretne info o nagrodach roześlę w przyszłym tygodniu. Proszę zatem o cierpliwość i wyrozumiałość - nadrabiam zaległości w swoim browarze, zatem bynajmniej nie odpoczywam po FDP, tylko po prostu nie mam czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy wiadomo jest już coś o metryczkach, czy to tylko do mnie nie dotarła?

 

W tym tygodniu prześlę RIS-y, przepraszam za opóźnienie, przez burze, które ostatnio się przetaczają spaliło mi zasilacz w kompie i nie miałem jak ich odzyskać z dysku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy metryczki zostały już rozesłane? Kilka dni temu dostałem mail-a typu: zgłoszenie piwa na konkurs WKPD, z wymienioną w treści kategorią w której startowałem, ale ocena cech piwa nie wypełniona, taki formularz in blanco.

Edytowane przez TomBombadil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy metryczki zostały już rozesłane? Kilka dni temu dostałem mail-a typu: zgłoszenie piwa na konkurs WKPD, z wymienioną w treści kategorią w której startowałem, ale ocena cech piwa nie wypełniona, taki formularz in blanco.

 

Miałem identyczną sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mamy problem z systemem i jednym sędzią, który nie wywiązał się z obowiązku nie wypełnił metryczek lub wypełnił częściowo. Sędziowie źle wklepali metryczki i musimy to wszystko przenieść i poprawić. Z tego co wiem przewodniczący jury pracuje nad tym od tygodnia i stara się to naprawić, nie powiedział kiedy to skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić 2 cytaty z edycji 2015:

 

 

 

"Informujemy, że następujące piwa zostały dodane: Nie znaleziono. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół organizacyjny konkursu Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie"

 

 

Ja dostałem m.in. taki oto rozbudowany opis CDA: Cascadian Dark Ale Wady występujące w piwie: Opis aromatu: Opis barwy: Opis piany: Opis smaku: Opis goryczki: Opis odczucia w ustach: Ogólne wrażenie:

 

Błędy można popełniać, wskazane jest się na nich uczyć, nie powielać. A wierzcie mi, wrocławskich błędów długo nie zapomnę  :)

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co po kombinować z systemami, które nie do końca działają, zamiast wysłać normalnie metryczki w pdf/doc/jpg, zwłaszcza że Wrocławski KPD nie jest jakiś ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiemy system nie działa drugi raz są z nim problemy, niestety sędziowie wypełniają złą sekcję w nim, która się nie zapisuje i wysyła puste metryczki. W przyszłym roku rozwiążemy to inaczej i nie będziemy tylko polegali na tym systemie, który jest awaryjny. Drugą sprawą jest problem z sędziami, umawialiśmy się, że metryczki zostaną opracowane maksymalnie do końca czerwca, niestety z tej umowy wywiązało się dwóch sędziów i z tego też będą wyciągnięte wnioski na przyszły rok. Gdyby zostały metryczki chociaż opracowane rozesłalibyśmy je ręcznie, ale tak nie jest i ciągle przewodniczący jury stara się pozyskać metryczki od sędziów.... Wiem, że uczestników nie obchodzą problemy organizacyjne, za które bardzo przepraszamy i dołożymy starań by rozesłać metryczki jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak - jeden z sedziów Jacek Materski, do tej pory nie uzupełnił wszystkich metryczek, a część wypełnił błędnie lub bez punktacji. Pomimo zapewnień telefonicznych i wysyłanych wiadomości (także wczoraj), do tej pory nic w tym kierunku nie zrobił. Czekamy tylko na niego.

Na tej stronie jest adres @ do niego, możecie napisać i spytać czemu nie potrafi od 2 miesięcy opracować metryczek:
http://www.pspd.org.pl/catpages/ranking-sedziow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobimy to tak. Spróbujemy dziś powysyłać te opracowane już metryczki. Metryczki z EBA będą przychodziły puste. Gdy będzie wypełniona już reszta metryczek, wyślemy je jeszcze raz w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.